W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt
Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252
VAT UE:  PL 527 20 26 252


ul. Czerniakowska 100

tel. 22 440 03 00 


ul. Płocka 9

tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

1 ADAMCZYK-ŁABUDA BEATA XII Wydział Karny  
2 ALBERA-BIERNAT AGNIESZKA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
3 ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
4 BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
5 BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
6 BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
7 BARTOSZEWSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
8 BASSA DOROTA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
9 BATKO ANTONI XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
10 BATOR-CIESIELSKA ANNA X Wydział Karny Odwoławczy  
11 BEDNARCZYK PIOTR XXVIII Wydział Cywilny  
12 BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
13 BIEGAŃSKI BARTŁOMIEJ XXVIII Wydział Cywilny  
14 BIEŃKO IZABELA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
15 BITNER JOANNA III Wydział Cywilny  
16 BŁAŻEJEWSKA-LEONIAK ALEKSANDRA XXVIII Wydział Cywilny  
17 BOJAŃCZYK KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy  
18 BOJARCZUK PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy
Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie
19 BOŁONKOWSKI JAN XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
20 BRONOWICKA EDYTA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
21 BRYZGALSKA EDYTA XXV Wydział Cywilny  
22 BULANDA ANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
23 BULANDA TADEUSZ I Wydział Cywilny  
24 CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
25 CHODKOWSKA DIANA XXVIII Wydział Cywilny  
26 CHMIEL GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych 
27 CHMIELEWSKA MONIKA XX Wydział Gospodarczy  
28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
29 CHOJNACKI MICHAŁ II Wydział Cywilny  
30 CHYR MIROSŁAWA  VIII Wydział Karny  Rzecznik prasowy ds. karnych w Sądzie Okręgowym w Warszawie
31 CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
32 CIEŚLIK JOWITA XXVIII Wydział Cywilny  
33 CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
34 CZACHURA MARCIN XXVIII Wydział Cywilny  
35 CZERWIŃSKI MARCIN VIII Wydział Karny  
36 CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
37 CZYŻEWSKA PATRYCJA  XVI Wydział Gospodarczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
38 DALBA-SOBCZYŃSKA JOANNA XXVIII Wydział Cywilny  
39 DAWID-BIRSKA KATARZYNA XXVIII Wydział Cywilny  
40 DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów
 
41 DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
42 DĘBKOWSKA-MATWIJÓW JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
43 DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy   
44 DMITRUK EWA  XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
45 DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
46 DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
47 DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
48 DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
49 DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny  
50 DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
51 DROZD-SWEKLEJ RENATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
52 DU CHÂTEAU AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
53 DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
54 DUDA PAWEŁ XXV Wydział Cywilny  
55 DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
56 DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
57 DZIELIŃSKA EDYTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
przy Sądzie Okręgowym w Warszawie
58 DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
59 DZIWAŃSKI PRZEMYSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy  
60 FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
61 FELISIAK-SANOCKA EWELINA XXVIII Wydział Cywilny  
62 FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
63 FIGURA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
64 FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
65 FRYC ARTUR XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
66 GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny  
67 GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
68 GAŁĄZKA MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
69 GARSTKA-GLIWA MAGDALENA VIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
70 GĄCIAREK PIOTR XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
71 GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji
 i Konsumentów
 
72 GOLDA-PAUSZEK JOANNA XXVIII Wydział Cywilny  
73 GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
74 GOŁASZEWSKI KAMIL XXV Wydział Cywilny  
75 GORDON-GUTKOWSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
76 GOZALBO-GĄGOLEWICZ DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
77 GÓRNA BOŻENA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
78 GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
79 GRABOWSKA JOANNA VIII Wydział Karny   
80 GRADUS-WOJCIECHOWSKI STANISŁAW V Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
81 GRAJEWSKA KAMILA III Wydział Cywilny  
82 GRAJEWSKI ARTUR IV Wydział Cywilny   
83 GRENDA PIOTR XXVIII Wydział Cywilny  
84 GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
85 GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
86 GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
87 GRZĘDZIŃSKI PIOTR XXVI Wydział Gospodarczy  
88 GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy   
89 GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
90 HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
91 HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
92 IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
93 IWAŃCZUK WIOLETTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy Rzecznik prasowy ds. rodzinnych i nieletnich w Sądzie Okręgowym w Warszawie 
94 IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
95 IWASZKO ANNA XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych  
96 IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
97 JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
98 JAKUBEK BOGUMIŁ VII Wydział Cywilny Rodzinny
 i Rejestrowy
 
99 JAKUBOWSKI MICHAŁ XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
100 JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
101 JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
102 JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
103 JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
104 JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
105 JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
106 JASIŃSKA JOANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
107 JASIŃSKA-DRZYMAŁA PAULA VII Wydział Cywilny Rodzinny
i Rejestrowy
delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 1 pkt. 2 USP
108 JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
109 JOŃCZYK EWA XXV Wydział Cywilny  
110 KACZMARZYK-GAUZIN AGNIESZKA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
111 KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
112 KANIGOWSKA-WAJS MAŁGORZATA V Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
113 KARCZEWSKA JOANNA XXVIII Wydział Cywilny  
114 KASZAK PAWEŁ XXVIII Wydział Cywilny  
115 KASZUBA BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny
Odwoławczy
Wiceprezes SR dla m.st. Warszawy
w Warszawie
116 KĘDZIERSKI PIOTR XXVI Wydział Gospodarczy  
117 KIEŁKIEWICZ PIOTR XX Wydział Gospodarczy  
118 KIEŁKOWSKA JOANNA XXVIII Wydział Cywilny  
119 KIETA PAWEŁ XX Wydział Gospodarczy  
120 KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
121 KIPER JERZY XXVI Wydział Gospodarczy  
122 KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy  
123 KLUSKA ŁUKASZ X Wydział Karny Odwoławczy                                                                                                                          Prezes Sądu Rejonowego w Pruszkowie
124 KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy  
125 KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
126 KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
127 KOCIOŁEK ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
128 KOCIOŁEK MARIAN XXII Wydział Własności Intelektualnej   
129 KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych  
130 KOMÓR ALEKSANDRA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
131 KONIECZNY MIŁOSZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy   
132 KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
133 KOPCIEWSKI KRZYSZTOF XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych -Sekcja  
134 KOPEĆ MONIKA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
135 KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
136 KORNATKA JOANNA XVI Wydział Gospodarczy  
137 KORZENIEWSKA MARTA XX Wydział Gospodarczy  
138 KORZEŃ JOANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
139 KOSIŃSKI KAROL XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych  
140 KOSSOWSKA AGNIESZKA XXVIII Wydział Cywilny  
141 KOWALIK ANNA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
142 KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
143 KRAWCZYK ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych Koordynator ds. mediacji
144 KRAWCZYK JOANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
145 KREKORA PAWEŁ XXVIII Wydział Cywilny  
146 KRÓLIKOWSKI PIOTR I Wydział Cywilny  
147 KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
148 KRUSZYŃSKI MACIEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów
 
149 KRYSZTOFIUK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
150 KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
151 KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
152 KUCHARSKI ARKADIUSZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
153 KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
154 KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
155 KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
156 KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
157 KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
158 KUTYNA AGNIESZKA VII Wydział Cywilny Rodzinny
 i Rejestrowy
 
159 LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny  
160 LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
161 LENARCZYK RADOSŁAW IX Wydział Karny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
162 LESZCZYŃSKI TOMASZ XXVIII Wydział Cywilny  
163 LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
164 LIPIŃSKI ANDRZEJ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
165 LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
166 LIZAKOWSKA-BYTOF IWONA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
167 ŁADAK BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
168 ŁADOŚ SEBASTIAN X Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie
169 ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych 
170 ŁĄCZYŃSKA ALEKSANDRA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
171 ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych 
172 ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
173 ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
174 MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
175 MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
176 MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
177 MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
178 MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych  
179 MAKSYMOWICZ PIOTR XII Wydział Karny Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
180 MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów
 
181 MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego
w Warszawie
182 MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
183 MAŁYSA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
184 MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
185 MASZNICZ ROBERT XXVIII Wydział Cywilny  
186 MATLAK AGNIESZKA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
187 MATUSIAK IRENEUSZ  XXII Wydział Własności Intelektualnej  
188 MIELCAREK KONRAD XII Wydział Karny  
189 MINKISIEWICZ MAJA XVIII Wydział Karny  
190 MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
191 MIŚKIEWICZ GRZEGORZ X Wydział Karny Odwoławczy  
192 MŁYŃSKI RAFAŁ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych   
193 MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
194 NAJJAR BEATA XII Wydział Karny  
195 NAKWASKA-SZCZEPKOWSKA AGNIESZKA I Wydział Cywilny  
196 NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
197 NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
198 NAWROCKI MACIEJ XXVIII Wydział Cywilny  
199 NIEWIADOMSKI TOMASZ XXVIII Wydział Cywilny  
200 NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
201 NOWAK BEATA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
202 NOWAK-KULCENTY BARBARA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
203 OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
204 ODZIMKOWSKA MONIKA III Wydział Cywilny  
205 OGIŃSKA-ŁĄGIEWKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
206 OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
207 OLEKSIUK ŁUKASZ XX Wydział Gospodarczy  
208 OLIWA JOANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
209 OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
210 ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
211 ORZECHOWSKA ALEKSANDRA XXV Wydział Cywilny  
212 OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
213 PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
214 PARZYSZEK LESZEK X Wydział Karny Odwoławczy  
215 PASCHKE SYLWIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
216 PAWŁOWSKA EWA XXVIII Wydział Cywilny  
217 PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy  
218 PĄSIK JOANNA I Wydział Cywilny Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
219 PEC-NOSIŃSKA JUSTYNA XXVIII Wydział Cywilny  
220 PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów
 
221 PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy  
222 PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny  
223 PIOTROWSKI ARKADIUSZ XVI Wydział Gospodarczy  
224 PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
225 PIWOWARSKA BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
226 PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny Odwoławczy  
227 POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny  
228 POLIT MARCIN I Wydział Cywilny  
229 POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
230 POPŁAWSKA-CZERWIŃSKA ANNA III Wydział Cywilny  
231 PRZESMYCKA ANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
232 PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
233 PTASZEK ANNA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
234 PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
235 PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
236 PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
237 PYZ-KĘDZIERSKA BARBARA II Wydział Cywilny  
238 PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
239 RADZYŃSKA-GŁOWACKA JOANNA IV Wydział Cywilny  
240 RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
241 ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA IX Wydział Karny Odwoławczy  
242 RÓŻALSKA-DANILCZUK ALEKSANDRA IV Wydział Cywilny  
243 RUDNICKI RADOSŁAW XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
244 RUSIN-BATKO ALEKSANDRA  X Wydział Karny Odwoławczy  
245 RUTKOWSKA ALEKSANDRA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
246 RUTKOWSKI DARIUSZ XXVIII Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
247 RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
248 RZOŃCA MARZENA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
249 SCHMIDT RAFAŁ III Wydział Cywilny  
250 SELIGA-KACZMAREK ŻANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

delegowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
251 SEMENIUK MARCIN V Wydział Cywilny Odwoławczy  
252 SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
253 SIDOR-LESZCZYŃSKA AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
254 SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
255 SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
256 SIERPIŃSKA SYLWIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
257 SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
258 SKRZYPCZAK-ZAJGER JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
259 SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
260 SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
261 SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
262 SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
263 SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
264 SOBÓL-GANIEC EWA VII Wydział Cywilny Rodzinny
i Rejestrowy
 
265 SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
266 SORNAT UNISK-EDYTA XXVIII Wydział Cywilny  
267 STACHNIAK-ROGALSKA AGNIESZKA X Wydział Karny Odwoławczy  
268 STASIŃSKA JOLANTA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
269 STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
270 STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
271 STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny  
272 STEFANIUK ELŻBIETA III Wydział Cywilny  
273 STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny  
274 STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXVIII Wydział Cywilny  
275 STOSIO PAWEŁ XXVI Wydział Gospodarczy  
276 STRĄCZYŃSKA IWONA X Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim
277 SUCHECKA-BARTNIK EWA III Wydział Cywilny  
278 SZANIAWSKA-STEJBLIS KATARZYNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
279 SZAWROŃSKA-ELISZEWSKA ALDONA XXVIII Wydział Cywilny  
280 SZCZĘCH DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
281 SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
282 SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy  
283 SZEKOWSKA-KRYM JOANNA XXIV Wydział Cywilny  
284 SZMAROWSKI PIOTR XX Wydział Gospodarczy  
285 SZOSTEK BEATA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
286 SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny  
287 SZULKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
288 SZUWAROWSKA MONIKA XVI Wydział Gospodarczy  
289 SZWEDOWSKA ANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
290 SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
291 SZYMAŃSKA IWONA VIII Wydział Karny  
292 SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
293 SZYSZKA ŁUKASZ II Wydział Cywilny  
294 ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XXVI Wydział Gospodarczy  
295 ŚMICH WIESŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
296 ŚWIDERSKI KRZYSZTOF XXVIII Wydział Cywilny  
297 TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
298 TARADAJCZYK BEATA XXV Wydział Cywilny  
299 TARAPATA KRZYSZTOF XXIV Wydział Cywilny  
300 TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
301 TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
302 TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
303 TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
304 TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
305 TUKAJ RADOSŁAW IV Wydział Cywilny  
306 TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
307 TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
308 TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
309 TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
310 UCHMAN EWA XXVIII Wydział Cywilny  
311 URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny Rzecznik Prasowy ds. cywilnych w Sądzie Okręgowym w Warszawie
312 VERTUN ANDRZEJ III Wydział Cywilny   
313 WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny  
314 WASILEWSKA KAMILA XXVI Wydział Gospodarczy  
315 WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy  
316 WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
317 WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny  
318 WESOŁOWSKI MAKSYMILIAN XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie
319 WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
320 WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny  
321 WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  
322 WILIŃSKI MAŁGORZATA XVII Wydział – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
323 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
324 WIŚNIEWSKA-WIECHA EWA XXVIII Wydział Cywilny  
325 WIT VEL WILK SYLWIA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
326 WLEKŁY-PIETRZAK AGNIESZKA XXVIII Wydział Cywilny  
327 WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych  
328 WŁODARCZYK MONIKA IV Wydział Cywilny  
329 WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
330 WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
331 WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Pracy i  Ubezpieczeń Społecznych  
332 WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA VII Wydział Cywilny Rodzinny
i Rejestrowy
 
333 WYSOK ROBERT XVI Wydział Gospodarczy  
334 WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny  
335 ZAGROBELNY ARKADIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów
 
336 ZALEWSKA ANNA XXIV Wydział Cywilny  
337 ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
338 ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
339 ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
340 ZDUN STANISŁAW XII Wydział Karny  
341 ZEGADŁO ROBERT VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy - Sekcja  
342 ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
343 ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
344 ZIENTARA NATALIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
345 ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA ALEKSANDRA XX Wydział Gospodarczy  
346 ŻUŁAWA ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
  STAN NA DZIEŃ: 20.05.2024 r.

Powiadom znajomego