W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt
Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252
VAT UE:  PL 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

1.       ADAMCZYK-ŁABUDA BEATA XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych Rzecznik Prasowy ds. karnych oraz rodzinnych i nieletnich

delegowany do Biura Krajowej Rady Sądownictwa na podstawie art. 77 § 2 USP
2.       ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
3.       BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
4.       BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
5.       BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
6.       BARTOSZEWSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
7.       BASSA DOROTA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
8.       BATOR-CIESIELSKA ANNA X Wydział Karny Odwoławczy  
9.       BEDNARCZYK PIOTR XXVIII Wydział Cywilny  
10.    BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
11.    BITNER JOANNA III Wydział Cywilny  
12.    BŁAŻEJCZYK ANNA XXV Wydział Cywilny  
13.    BŁAŻEJEWSKA-LEONIAK ALEKSANDRA XXVIII Wydział Cywilny  
14.    BOJAŃCZYK KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy  
15.    BOJARCZUK PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy  
16.    BOŁONKOWSKI JAN XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
17.    BRONOWICKA EDYTA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
18.    BRYZGALSKA EDYTA XXV Wydział Cywilny  
19.    BULANDA ANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
20.    BULANDA TADEUSZ I Wydział Cywilny  
21.    CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
22.    CHMIEL GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych
23.    CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
24.    CHOJNACKI MICHAŁ II Wydział Cywilny  
25.    CHYR MIROSŁAWA  VIII Wydział Karny   
26.    CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
27.    CIEŚLIK JOWITA XXVIII Wydział Cywilny  
28.    CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
29.    CZERWIŃSKI MARCIN VIII Wydział Karny  
30.    CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
31.    CZYŻEWSKA PATRYCJA  XVI Wydział Gospodarczy Rzecznik Prasowy ds. gospodarczych
32.    DAWID-BIRSKA KATARZYNA XXVIII Wydział Cywilny  
33.    DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
34.    DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
35.    DĘBKOWSKA-MATWIJÓW JOANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
36.    DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy   
37.    DMITRUK EWA  XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - Sekcja  
38.    DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
39.    DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
40.    DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
41.    DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
42.    DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny  
43.    DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
44.    DROZD-SWEKLEJ RENATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
45.    DU CHÂTEAU AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
46.    DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
47.    DUDA PAWEŁ XXV Wydział Cywilny  
48.    DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
49.    DZIACHAN LIDIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
50.    DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
51.    DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
52.    FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
53.    FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
54.    FIGURA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
55.    FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
56.    FRYC ARTUR XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
57.    GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny  
58.    GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
59.    GAŁĄZKA MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
60.    GĄCIAREK PIOTR XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
61.    GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
62.    GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
63.    GOŁASZEWSKA AGNIESZKA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
64.    GOŁASZEWSKI KAMIL XXV Wydział Cywilny  
65.    GORDON-GUTKOWSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
66.    GÓRNA BOŻENA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
67.    GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
68.    GRABOWSKA JOANNA VIII Wydział Karny   
69.    GRADUS-WOJCIECHOWSKI STANISŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
70.    GRENDA PIOTR XXVIII Wydział Cywilny  
71.    GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
72.    GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
73.    GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
74.    GRZEGORZEWSKA IWONA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
75.    GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy   
76.    GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
77.    HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
78.    HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
79.    IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
80.    IWAŃCZUK WIOLETTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
81.    IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
82.    IWASZKO ANNA XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
83.    IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
84.    JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
85.    JAKUBEK BOGUMIAŁ VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
86.    JAKUBOWSKI MICHAŁ XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
- Sekcja
87.    JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
88.    JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
89.    JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
90.    JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
91.    JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
92.    JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
93.    JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
94.    JOŃCZYK EWA XXV Wydział Cywilny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
95.    KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
96.    KARCZEWSKA JOANNA XXVIII Wydział Cywilny  
97.    KASZUBA BEATA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy Wiceprezes SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
98.    KIEŁKIEWICZ PIOTR XX Wydział Gospodarczy  
99.    KIETA PAWEŁ XX Wydział Gospodarczy  
100.         KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
101.         KIPER JERZY XXVI Wydział Gospodarczy  
102.         KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy  
103.         KLUSKA ŁUKASZ X Wydział Karny Odwoławczy                                                                                                                          Prezes Sądu Rejonowego w Pruszkowie
104.         KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy  
105.         KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
106.         KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
107.         KOCIOŁEK ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
108.         KOCIOŁEK MARIAN XVI Wydział Gospodarczy  
109.         KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
110.         KONIECZNY MIŁOSZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy   
111.         KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
112.         KOPCIEWSKI KRZYSZTOF XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
-Sekcja
113.         KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
-Sekcja
114.         KORNATKA JOANNA XVI Wydział Gospodarczy  
115.         KORZEŃ JOANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
116.         KOWALIK ANNA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
117.         KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
118.         KRAWCZYK ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych Koordynator ds. mediacji
119.         KREKORA PAWEŁ XXVIII Wydział Cywilny  
120.         KRÓLIKOWSKI PIOTR I Wydział Cywilny  
121.         KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
122.         KRUSZYŃSKI MACIEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
123.         KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
124.         KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
125.         KUCHARSKI ARKADIUSZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
126.         KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
127.         KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
128.         KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
129.         KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
130.         KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
131.         LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny  
132.         LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
133.         LEWANDOWSKA JOLANTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
134.         LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
135.         LIPIŃSKI ANDRZEJ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
136.         LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
137.         LIZAKOWSKA-BYTOF IWONA XXVIII Wydział Cywilny  
138.         ŁADAK BEATA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
139.         ŁADOŚ SEBASTIAN XII Wydział Karny Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli
w Warszawie
140.         ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach cywilnych
141.         ŁĄCZYŃSKA-MENDAKIEWICZ ALEKSANDRA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
142.         ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach karnych
143.         ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
144.         ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
145.         MACHNIO SŁAWOMIR XI Wydział Penitencjarny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
146.         MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
147.         MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
148.         MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
149.         MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
150.         MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
151.         MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
152.         MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Warszawie
153.         MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
154.         MAŁYSA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
155.         MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
156.         MATLAK AGNIESZKA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
157.         MATUSIAK IRENEUSZ  XXII Wydział Własności Intelektualnej  
158.         MĘCZKOWSKA MAŁGORZATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
159.         MICHALSKA-PROĆ ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
160.         MIELCAREK KONRAD XII Wydział Karny  
161.         MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
162.         MIŚKIEWICZ GRZEGORZ X Wydział Karny Odwoławczy  
163.         MIŚKOWIEC BOŻENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
164.         MŁYŃSKI RAFAŁ XXI Wydział Pracy  
i Ubezpieczeń Społecznych 
165.         MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
166.         NAJJAR BEATA XII Wydział Karny  
167.         NAKWASKA-SZCZEPKOWSKA AGNIESZKA XXVIII Wydział Cywilny  
168.         NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
169.         NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
170.         NIEWIADOMSKI TOMASZ XXVIII Wydział Cywilny  
171.         NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
172.         NOWAK BEATA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
173.         NOWAKOWSKA ANNA XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie
 
delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
174.         OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
175.         OGIŃSKA-ŁĄGIEWKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
176.         OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
177.         OLEKSIUK ŁUKASZ XX Wydział Gospodarczy  
178.         OLIWA JOANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
-Sekcja
179.         OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
180.         ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
181.         ORZECHOWSKA ALEKSANDRA XXVIII Wydział Cywilny  
182.         OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
183.         PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
184.         PARZYSZEK LESZEK X Wydział Karny Odwoławczy  
185.         PASCHKE SYLWIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
186.         PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy  
187.         PĄSIK JOANNA I Wydział Cywilny Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
188.         PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
189.         PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy  
190.         PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny  
191.         PIOTROWSKI ARKADIUSZ XVI Wydział Gospodarczy  
192.         PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
193.         PIWOWARSKA BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
194.         PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny Odwoławczy  
195.         POGORZELSKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
196.         POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny  
197.         POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
198.         PRZESMYCKA ANNA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
199.         PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
200.         PTASZEK ANNA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
201.         PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
202.         PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
203.         PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
204.         PYSZKÓW MARIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
205.         PYZ-KĘDZIERSKA BARBARA II Wydział Cywilny  
206.         PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
207.         PRZANOWSKA-TOMASZEK JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
208.         RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
209.         RĘKOSIEWICZ WITOLD XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
210.         ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA IX Wydział Karny Odwoławczy  
211.         RÓŻALSKA-DANILCZUK ALEKSANDRA IV Wydział Cywilny  
212.         RUDNICKI RADOSŁAW XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
213.         RUTKOWSKA ALEKSANDRA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
-Sekcja
214.         RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
215.         SCHMIDT RAFAŁ III Wydział Cywilny  
216.         SELIGA-KACZMAREK ŻANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
217.         SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
218.         SIDOR-LESZCZYŃSKA AGNIESZKA I Wydział Cywilny  Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
219.         SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
220.         SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
221.         SIERPIŃSKA SYLWIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
222.         SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
223.         SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
224.         SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
225.         SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
226.         SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
227.         SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
228.         SOBKOWICZ MAŁGORZATA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
229.         SOBÓL-GANIEC EWA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 1 USP
230.         SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
231.         SPALIŃSKA KAMILA III Wydział Cywilny  
232.         STACHNIAK-ROGALSKA AGNIESZKA X Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
233.         STASIŃSKA JOLANTA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
234.         STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
235.         STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
236.         STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny  
237.         STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny  
238.         STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
239.         STOSIO PAWEŁ XXVI Wydział Gospodarczy  
240.         STRĄCZYŃSKA IWONA X Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim
241.         SZANIAWSKA-STEJBLIS KATARZYNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
242.         SZAWROŃSKA-ELISZEWSKA ALDONA XXVIII Wydział Cywilny  
243.         SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
244.         SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy  
245.         SZEKOWSKA-KRYM JOANNA XXIV Wydział Cywilny  
246.         SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny  
247.         SZUWAROWSKA MONIKA XVI Wydział Gospodarczy  
248.         SZWEDOWSKA ANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
249.         SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
250.         SZYMAŃSKA IWONA VIII Wydział Karny  
251.         SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
252.         ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XXVI Wydział Gospodarczy  
253.         ŚMICH WIESŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
254.         TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
255.         TARAPATA KRZYSZTOF XXIV Wydział Cywilny  
256.         TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
257.         TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
258.         TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
259.         TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
260.         TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
261.         TUKAJ RADOSŁAW IV Wydział Cywilny  
262.         TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
263.         TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
264.         TURLIŃSKI ANDRZEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
265.         TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
266.         TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
267.         URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny Rzecznik Prasowy ds. cywilnych
268.         VERTUN ANDRZEJ I Wydział Cywilny  delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
269.         WADOWSKI BOLESŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
270.         WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny  
271.         WASEŃCZUK KATARZYNA II Wydział Cywilny  
272.         WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy  
273.         WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
274.         WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny  
275.         WESOŁOWSKI MAKSYMILIAN XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy
w Warszawie
276.         WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
277.         WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie
278.         WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  
279.         WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
280.         WIŚNIEWSKA-WIECHA EWA XXVIII Wydział Cywilny  
281.         WLEKŁY-PIETRZAK AGNIESZKA XXVIII Wydział Cywilny  
282.         WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
283.         WŁODARCZYK MONIKA IV Wydział Cywilny  
284.         WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
285.         WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
286.         WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Pracy i  Ubezpieczeń Społecznych  
287.         WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy  
288.         WYSOK ROBERT XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
- Sekcja
289.         WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny  
290.         ZALEWSKA ANNA XXIV Wydział Cywilny  
291.         ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
292.         ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
293.         ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
294.         ZDUN STANISŁAW XII Wydział Karny Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie
295.         ZEGADŁO ROBERT VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
296.         ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
297.         ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
298.         ZIENTARA NATALIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych Wiceprezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie
299.         ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA ALEKSANDRA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
300.         ŻUŁAWA ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych  
STAN NA DZIEŃ: 05.05.2022 r.

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane