W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Kontakt
Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

Wersja strony w formacie XML
1.        ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
2.        BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
3.        BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
4.        BAJAK JACEK I Wydział Cywilny  
5.        BARAN AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na podstawie art. 77 § 1 USP
6.        BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
7.        BARTOSZEWSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
8.        BATOR-CIESIELSKA ANNA X Wydział Karny Odwoławczy  
9.        BEDNARCZYK PIOTR XXV Wydział Cywilny  
10.     BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
11.     BITNER JOANNA III Wydział Cywilny  
12.     BŁAŻEJCZYK ANNA XXV Wydział Cywilny  
13.     BOJAŃCZYK KATARZYNA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
14.     BOJARCZUK PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy  
15.     BOŁONKOWSKI JAN XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
16.     BRONOWICKA EDYTA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
17.     CELEJ MAREK XII Wydział Karny  
18.     CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
19.     CHMIEL GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach cywilnych
20.     CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
21.     CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
22.     CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
23.     CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
24.     DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
25.     DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
26.     DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy   
27.     DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
28.     DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
29.     DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
30.     DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
31.     DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny  
32.     DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
33.     DU CHÂTEAU AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
34.     DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
35.     DUDA PAWEŁ XXV Wydział Cywilny  
36.     DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
37.     DZIACHAN LIDIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
38.     DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
39.     DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
40.     FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
41.     FELIGA PRZEMYSŁAW XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
42.     FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
43.     FIGURA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
44.     FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
45.     FRYC ARTUR XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
46.     GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny  
47.     GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
48.     GAŁĄZKA MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
49.     GĄCIAREK PIOTR XII Wydział Karny  
50.     GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
51.     GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
52.     GÓRECKA ANITA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 USP
53.     GÓRNA BOŻENA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
54.     GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
55.     GRABOWSKA JOANNA VIII Wydział Karny   
56.     GRAJEK MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
57.     GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
58.     GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
59.     GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
60.     GRZEGORZEWSKA IWONA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Koordynator ds. mediacji
61.     GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy   
62.     GULBINOWICZ MAGDALENA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
63.     GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
64.     HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
65.     HRYCAJ ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
66.     HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
67.     IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
68.     IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
69.     IWASZKO ANNA XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
70.     IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
71.     JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
72.     JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
73.     JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
74.     JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
75.     JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
76.     JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
77.     JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
78.     JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
79.     JOŃCZYK EWA III Wydział Cywilny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
 
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
80.     KACHNOWICZ DANUTA XII Wydział Karny  
81.     KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
82.     KIETA PAWEŁ XX Wydział Gospodarczy  
83.     KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
84.     KIPER JERZY XXVI Wydział Gospodarczy  
85.     KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
86.     KLIMOWICZ ŁUKASZ XXVI Wydział Gospodarczy  
87.     KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy  
88.     KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
89.     KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
90.     KOCIOŁEK ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
91.     KOCIOŁEK MARIAN XXII Wydział Własności Intelektualnej  
92.     KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
93.     KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
94.     KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
95.     KORNATKA JOANNA XVI Wydział Gospodarczy  
96.     KORZEŃ JOANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
97.     KOSICKA MAŁGORZATA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie
98.     KOWALIK ANNA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
99.     KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
100.           KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
101.           KRUSZYŃSKI MACIEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
102.           KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
103.           KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
104.           KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
105.           KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
106.           KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
107.           KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
108.           KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
109.           LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny  
110.           LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
111.           LEWANDOWSKA JOLANTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
112.           LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
113.           LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
114.           ŁADAK BEATA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
115.           ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach cywilnych
116.           ŁĄCZYŃSKA-MENDAKIEWICZ ALEKSANDRA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
117.           ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach karnych
118.           ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
119.           ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
120.           MACHNIO SŁAWOMIR XI Wydział Penitencjarny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
121.           MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
122.           MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
123.           MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
124.           MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
125.           MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
126.           MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
127.           MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Pełnomocnik sądowy do spraw wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych dla Sądu Okręgowego w Warszawie
128.           MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
129.           MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
130.           MATLAK AGNIESZKA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
131.           MICHALSKA-PROĆ ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
132.           MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
133.           MIŚKIEWICZ GRZEGORZ X Wydział Karny Odwoławczy  
134.           MIŚKOWIEC BOŻENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
135.           MŁYŃSKI RAFAŁ XXI Wydział Pracy  
i Ubezpieczeń Społecznych 
136.           MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
137.           NAJJAR BEATA XII Wydział Karny  
138.           NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
139.           NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
140.           NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
141.           NOWAK BEATA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
142.           NOWAKOWSKA ANNA XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie
143.           OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
144.           OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
145.           OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
146.           ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
147.           OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
148.           PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
149.           PARZYSZEK LESZEK X Wydział Karny Odwoławczy  
150.           PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy  
151.           PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
152.           PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy  
153.           PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
154.           PIBER WIKTOR XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
155.           PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
156.           PIWOWARSKA BEATA XXII Wydział Własności Intelektualnej  
157.           PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny Odwoławczy  
158.           POGORZELSKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
159.           POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny  
160.           POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
161.           PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
162.           PTASZEK ANNA VIII Wydział Karny  
163.           PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
164.           PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
165.           PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
166.           PYSZKÓW MARIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
167.           PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
168.           RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
169.           RĘKOSIEWICZ WITOLD XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
170.           ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA IX Wydział Karny Odwoławczy  
171.           ROWICKI MARCIN XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
172.           RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
173.           SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
174.           SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
175.           SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
176.           SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
177.           SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
178.           SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
179.           SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
180.           SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
181.           SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
182.           SOBKOWICZ MAŁGORZATA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
183.           SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
184.           STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
185.           STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
186.           STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny  
187.           STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny  
188.           STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
189.           STRĄCZYŃSKA ANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
190.           SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
191.           SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
192.           SZCZUROWSKI TOMASZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
193.           SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny  
194.           SZUWAROWSKA MONIKA XVI Wydział Gospodarczy  
195.           SZWEDOWSKA ANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny  
Odwoławczy
196.           SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
197.           SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
198.           ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XXVI Wydział Gospodarczy  
199.           TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
200.           TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
201.           TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
202.           TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
203.           TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
204.           TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
205.           TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
206.           TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
207.           TURLIŃSKI ANDRZEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
208.           TYLIŃSKI GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
209.           TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
210.           TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
211.           URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny Rzecznik Prasowy ds. cywilnych
212.           WACHOWICZ-MAZUR AGNIESZKA IV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
213.           WADOWSKI BOLESŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
214.           WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny  
215.           WASEŃCZUK KATARZYNA II Wydział Cywilny  
216.           WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy  
217.           WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
218.           WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny  
219.           WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
220.           WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie
221.           WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  
222.           WIĘCKOWSKA MARIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
223.           WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
224.           WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
225.           WŁODARCZYK MONIKA IV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
226.           WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
227.           WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
228.           WRÓBLEWSKA KATARZYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
229.           WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Pracy i  Ubezpieczeń Społecznych  
230.           WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
231.           WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny  
232.           ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
233.           ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
234.           ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
235.           ZEGADŁO ROBERT VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
236.           ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
237.           ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
STAN NA DZIEŃ: 05.02.2021 r.

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane