Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


1.       ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
2.       BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
3.       BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
4.       BAJAK JACEK I Wydział Cywilny  
5.       BARAN AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na podstawie art. 77 § 1 USP
6.       BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
7.       BARTOSZEWSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
8.       BATOR-CIESIELSKA ANNA X Wydział Karny Odwoławczy  
9.       BEDNARCZYK PIOTR XXV Wydział Cywilny  
10.    BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
11.    BITNER JOANNA III Wydział Cywilny Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie
12.    BŁAŻEJCZYK ANNA XXV Wydział Cywilny  
13.    BOJAŃCZYK KATARZYNA XXIV Wydział Cywilny  
14.    BOJARCZUK PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy  
15.    BOŁONKOWSKI JAN XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
16.    BRONOWICKA EDYTA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
17.    CAPAŁOWSKA KATARZYNA VIII Wydział Karny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP 
18.    CELEJ MAREK XII Wydział Karny  
19.    CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
20.    CHMIEL GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach cywilnych
21.    CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
22.    CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
23.    CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
24.    CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
25.    DĄBROWSKA URSZULA XX Wydział Gospodarczy  
26.    DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
27.    DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
28.    DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy  
XXII Wydział Sąd Unijnych Znaków Towarowych i Wzorów Wspólnotowych
29.    DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
30.    DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
31.    DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
32.    DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
33.    DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny  
34.    DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
35.    DU CHÂTEAU AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
36.    DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
37.    DUDA PAWEŁ XXV Wydział Cywilny  
38.    DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
39.    DZIACHAN LIDIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
40.    DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
41.    DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
42.    FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
43.    FELIGA PRZEMYSŁAW XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
44.    FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
45.    FIGURA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
46.    FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
47.    FRYC ARTUR XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
48.    GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
49.    GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
50.    GAŁĄZKA MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
51.    GĄCIAREK PIOTR XII Wydział Karny  
52.    GĄSIOR HUBERT IX Wydział Karny Odwoławczy  
53.    GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
54.    GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
55.    GÓRECKA ANITA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 USP
56.    GÓRNA BOŻENA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
57.    GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
58.    GRABOWSKA JOANNA VIII Wydział Karny   
59.    GRAJEK MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
60.    GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
61.    GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
62.    GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
63.    GRZEGORZEWSKA IWONA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Koordynator ds. mediacji
64.    GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy   
65.    GULBINOWICZ MAGDALENA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
66.    GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
67.    HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
68.    HRYCAJ ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
69.    HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
70.    IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
71.    IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
72.    IWASZKO ANNA XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
73.    IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
74.    JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
75.    JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
76.    JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
77.    JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
78.    JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
79.    JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
80.    JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
81.    JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
82.    JOŃCZYK EWA III Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
83.    KACHNOWICZ DANUTA XII Wydział Karny  
84.    KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
85.    KIETA PAWEŁ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
86.    KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
87.    KIPER JERZY V Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
88.    KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy  
89.    KLIMOWICZ ŁUKASZ XXVI Wydział Gospodarczy  
90.    KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy  
91.    KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
92.    KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
93.    KOCIOŁEK ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
94.    KOCIOŁEK MARIAN XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
95.    KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
96.    KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
97.    KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
98.    KORNATKA JOANNA XVI Wydział Gospodarczy  
99.    KORZEŃ JOANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
100.          KOSICKA MAŁGORZATA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
101.          KOWALIK ANNA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
102.          KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
103.          KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
104.          KRUSZYŃSKI MACIEJ XX Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 USP
105.          KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
106.          KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
107.          KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
108.          KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
109.          KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
110.          KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
111.          KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
112.          LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny  
113.          LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
114.          LEWANDOWSKA JOLANTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
115.          LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
116.          LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
117.          ŁADAK BEATA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
118.          ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach cywilnych
119.          ŁĄCZYŃSKA-MENDAKIEWICZ ALEKSANDRA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
120.          ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny Koordynator ds. współpracy międzynarodowej 
i praw człowieka w sprawach karnych
121.          ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
122.          ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
123.          MACHNIO SŁAWOMIR XI Wydział Penitencjarny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
124.          MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
125.          MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
126.          MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
127.          MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
128.          MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
129.          MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
130.          MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
131.          MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
132.          MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
133.          MATLAK AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
134.          MĄCZKOWSKA MAŁGORZATA II Wydział Cywilny  
135.          MICHALSKA-PROĆ ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
136.          MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
137.          MIŚKIEWICZ GRZEGORZ X Wydział Karny Odwoławczy  
138.          MIŚKOWIEC BOŻENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
139.          MŁYŃSKI RAFAŁ XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych   
XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
140.          MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
141.          NAJJAR BEATA XII Wydział Karny  
142.          NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
143.          NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
144.          NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
145.          NOWAK BEATA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
146.          NOWAKOWSKA ANNA XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych  
147.          OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
148.          OLCZAK-DĄBROWSKA DAGMARA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
149.          OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
150.          OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
151.          ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
152.          OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
153.          PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
154.          PARZYSZEK LESZEK X Wydział Karny Odwoławczy  
155.          PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy  
156.          PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
157.          PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
158.          PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
159.          PIBER WIKTOR XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
160.          PIETRZYK BOŻENNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
161.          PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
162.          PIWOWARSKA BEATA XXII Wydział Sąd Unijnych Znaków Towarowych i Wzorów Wspólnotowych  
163.          PIWOWARUN-KOŁAKOWSKA JOANNA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
164.          PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny Odwoławczy  
165.          POGORZELSKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
166.          POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny  
167.          POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
168.          PRONIEWSKA ELIZA X Wydział Karny Odwoławczy  
169.          PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
170.          PTASZEK ANNA VIII Wydział Karny  
171.          PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
172.          PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
173.          PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
174.          PYSZKÓW MARIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
175.          PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
176.          RADLIŃSKA DOROTA XII Wydział Karny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
177.          RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
178.          RĘKOSIEWICZ WITOLD XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
179.          ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA IX Wydział Karny Odwoławczy  
180.          ROWICKI MARCIN XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
181.          RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
182.          SCHAB PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy Rzecznik dyscyplinarny sędziów sądów powszechnych
 
delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
183.          SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
184.          SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
185.          SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
186.          SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
187.          SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
188.          SŁAWIŃSKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
189.          SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
190.          SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
191.          SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
192.          SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
193.          SOBKOWICZ MAŁGORZATA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
194.          SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
195.          STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
196.          STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
197.          STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny  
198.          STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny  
199.          STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
200.          STRĄCZYŃSKA ANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
201.          SZANCIŁO ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
202.          SZAREK DOROTA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
203.          SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
204.          SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
205.          SZCZUROWSKI TOMASZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
206.          SZEWCZYK-KUBAT ADRIANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
207.          SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny  
208.          SZUMNIAK IZABELA VIII Wydział Karny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
209.          SZUWAROWSKA MONIKA XVI Wydział Gospodarczy  
210.          SZWEDOWSKA ANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny  
Odwoławczy
211.          SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
212.          SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
 
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
213.          ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XXVI Wydział Gospodarczy  
214.          TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
215.          TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
216.          TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
217.          TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
218.          TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
219.          TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy Rzecznik Prasowy ds. rodzinnych
220.          TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
221.          TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
222.          TURLIŃSKI ANDRZEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
223.          TYLIŃSKI GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
224.          TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
225.          TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
226.          URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny Rzecznik Prasowy ds. cywilnych
227.          WACHOWICZ-MAZUR AGNIESZKA IV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
228.          WADOWSKI BOLESŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
229.          WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny  
230.          WASEŃCZUK KATARZYNA II Wydział Cywilny  
231.          WASILEWSKA MARZENA XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
232.          WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy  
233.          WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
234.          WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny  
235.          WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
236.          WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
237.          WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  
238.          WIĘCKOWSKA MARIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
239.          WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
240.          WITKOWSKA EWA III Wydział Cywilny  
241.          WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny  
i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych
242.          WŁODARCZYK MONIKA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9  USP
243.          WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
244.          WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
245.          WRONKA EWA XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
246.          WRÓBLEWSKA KATARZYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
247.          WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Pracy i  Ubezpieczeń Społecznych  
248.          WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA VII Wydział Cywilny Rodzinny  
i Rejestrowy
249.          WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny  
250.          ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
251.          ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
252.          ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
253.          ZEGADŁO ROBERT VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
254.          ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
255.          ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
STAN NA DZIEŃ: 12.03.2020 r.

 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij