Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

1.       AMBROZIAK AGNIESZKA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
2.       ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
3.       BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
4.       BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
5.       BAJAK JACEK I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
6.       BARAN AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
7.       BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
8.       BARTOSZEWSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
9.       BATOR-CIESIELSKA ANNA X Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy Żoliborza w Warszawie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
10.    BEDNARCZYK PIOTR XXV Wydział Cywilny  delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
11.    BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
12.    BITNER JOANNA III Wydział Cywilny Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie
13.    BŁAŻEJCZYK ANNA XXV Wydział Cywilny  
14.    BOJAŃCZYK KATARZYNA XXIV Wydział Cywilny  
15.    BOJARCZUK PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych
16.    BOŁONKOWSKI JAN V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
17.    BRONOWICKA EDYTA XX Wydział Gospodarczy  
18.    BUJOK KRYSTYNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
19.    CAPAŁOWSKA KATARZYNA VIII Wydział Karny  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
20.    CELEJ MAREK XII Wydział Karny  
21.    CHAZAN BERNARD II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
22.    CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
23.    CHMIEL GRZEGORZ III Wydział Cywilny  Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych
24.    CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
25.    CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
26.    CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
27.    CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
28.    DĄBROWSKA URSZULA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
29.    DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
30.    DELALICZ DE LAVAL DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
31.    DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
32.    DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy  
XXII Wydział WZT i WP
33.    DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
34.    DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
35.    DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
36.    DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
37.    DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
38.    DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
39.    DU CHÂTEAU AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
40.    DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
41.    DUDA PAWEŁ XXV Wydział Cywilny  
42.    DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
43.    DZIACHAN LIDIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
44.    DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
45.    DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
46.    FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
47.    FELIGA PRZEMYSŁAW XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
48.    FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
49.    FIEDOROWICZ EWA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 pkt. 4 USP;
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP;
50.    FIGURA MAGDALENA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
51.    FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
52.    FRONCZYK ALICJA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
53.    FRYC ARTUR XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
54.    GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
55.    GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
56.    GAŁĄZKA MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
57.    GĄCIAREK PIOTR XII Wydział Karny  
58.    GĄSIOR HUBERT IX Wydział Karny Odwoławczy  
59.    GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
60.    GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
61.    GODLEWSKA IRENA XI Wydział Penitencjarny   
62.    GÓRECKA ANITA XXI Wydział Pracy  
63.    GÓRNA BOŻENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
64.    GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
65.    GRABOWSKA JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
66.    GRAJEK MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
67.    GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
68.    GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
69.    GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
70.    GRZEGORZEWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
71.    GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
72.    GULBINOWICZ MAGDALENA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
73.    GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
74.    HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
75.    HRYCAJ ANNA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
76.    HUDAŁA LESZEK XII Wydział Karny  
77.    HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
78.    IDZIKOWSKA URSZULA XXIV Wydział Cywilny  
79.    IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
80.    IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
81.    IWASZKO ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
82.    IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
83.    JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
84.    JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie
85.    JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
86.    JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
87.    JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
88.    JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
89.    JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
90.    JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
91.    JOŃCZYK EWA III Wydział Cywilny  
92.    KACHNOWICZ DANUTA XII Wydział Karny  
93.    KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny  
94.    KIETA PAWEŁ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
95.    KIPER JERZY XXVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
96.    KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
97.    KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
98.    KLIMOWICZ ŁUKASZ XXVI Wydział Gospodarczy  
99.    KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy Kierownik Szkolenia
100.          KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
101.          KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy  
102.          KOCIOŁEK ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
103.          KOCIOŁEK MARIAN XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
104.          KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny   
105.          KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
106.          KOPACZ RENATA XI Wydział Penitencjarny   
107.          KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
108.          KORZEŃ JOANNA VII Wydział Cywilny Rejestrowy  
109.          KOSICKA MAŁGORZATA XXI Wydział Pracy   
110.          KOWALIK ANNA XVI Wydział Gospodarczy  
111.          KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
112.          KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
113.          KRUSZYŃSKI MACIEJ XX Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
114.          KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
115.          KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
116.          KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
117.          KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
118.          KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
119.          KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
120.          KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
121.          LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
122.          LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
123.          LEWANDOWSKA JOLANTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
124.          LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
125.          LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
126.          ŁADAK BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
127.          ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
128.          ŁĄCZYŃSKA-MENDAKIEWICZ ALEKSANDRA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
129.          ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny  
130.          ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
131.          ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
132.          MACHNIO SŁAWOMIR XI Wydział Penitencjarny   Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
133.          MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
134.          MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
135.          MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
136.          MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
137.          MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny   
138.          MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
139.          MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
140.          MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
141.          MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
142.          MATLAK AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
143.          MĄCZKOWSKA MAŁGORZATA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
144.          MICHALSKA-PROĆ ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
145.          MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
146.          MIŚKIEWICZ GRZEGORZ XII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
147.          MIŚKOWIEC BOŻENA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
148.          MŁYŃSKI RAFAŁ XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
149.          MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
150.          NAJJAR BEATA XII Wydział Karny  
151.          NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
152.          NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
153.          NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
154.          NOWAK BEATA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
155.          NOWAKOWSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
156.          OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
157.          OLCZAK-DĄBROWSKA DAGMARA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
158.          OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
159.          OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
160.          ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
161.          OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
162.          PAŁDYNA TOMASZ V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
163.          PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
164.          PARZYSZEK LESZEK X Wydział Karny Odwoławczy  delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
165.          PATULSKI BOGUMIŁ XXI Wydział Pracy  
166.          PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy  
167.          PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
168.          PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
169.          PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny  
170.          PIBER WIKTOR XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
171.          PIETRZYK BOŻENNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
172.          PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
173.          PIWOWARSKA BEATA XXII Wydział WZT.i WP  
174.          PIWOWARUN-KOŁAKOWSKA JOANNA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
175.          PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny Odwoławczy  
176.          POGORZELSKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
177.          POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny  delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
178.          POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
179.          PRONIEWSKA ELIZA X Wydział Karny Odwoławczy  
180.          PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
181.          PTASZEK ANNA VIII Wydział Karny  
182.          PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
183.          PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
184.          PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
185.          PYSZKÓW MARIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
186.          PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
187.          RACHOCKA ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
188.          RADLIŃSKA DOROTA XII Wydział Karny  
189.          RADOMIŃSKA MAŁGORZATA X Wydział Karny Odwoławczy  
190.          RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
191.          RĘKOSIEWICZ WITOLD XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
192.          ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA IX Wydział Karny Odwoławczy  
193.          ROWICKI MARCIN XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
194.          RUDZIŃSKI OSKAR V Wydział Cywilny  
195.          RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
196.          RZEWUSKA IZABELLA IX Wydział Karny Odwoławczy  
197.          RZEWUSKA BOŻENA XXI Wydział Pracy  
198.          SADOWSKA MARTA XVI Wydział Gospodarczy  
199.          SAJUR-KORDULA MAGDALENA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
200.          SAWA MONIKA XXI Wydział Pracy  
201.          SCHAB PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy  
202.          SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
203.          SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
204.          SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
205.          SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
206.          SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
207.          SŁAWIŃSKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
208.          SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
209.          SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
210.          SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
211.          SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
212.          SOBKOWICZ MAŁGORZATA IV Wydział Cywilny  
213.          SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
214.          STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
215.          STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
216.          STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
217.          STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
218.          STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
219.          STRĄCZYŃSKA ANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
220.          SZANCIŁO ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
221.          SZAREK DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
222.          SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
223.          SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
224.          SZCZUROWSKI TOMASZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Wiceprezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie
delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
225.          SZEWCZYK-KUBAT ADRIANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
226.          SZKANDERA ANNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
227.          SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
228.          SZUMNIAK IZABELA VIII Wydział Karny  
229.          SZUWAROWSKA MONIKA XX Wydział Gospodarczy  
230.          SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
231.          SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie 
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
232.          ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XVI Wydział Gospodarczy  
233.          TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
234.          TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
235.          TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
236.          TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
237.          TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
238.          TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
239.          TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
240.          TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
241.          TURLIŃSKI ANDRZEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
242.          TYLIŃSKI GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
243.          TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
244.          TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
245.          URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
246.          WACHOWICZ-MAZUR AGNIESZKA IV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
247.          WADOWSKI BOLESŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
248.          WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy na podstawie art. 77 § 9 USP
249.          WASEŃCZUK KATARZYNA II Wydział Cywilny  
250.          WASILEWSKA MARZENA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
251.          WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
252.          WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli w Warszawie
253.          WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
254.          WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
255.          WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny  
256.          WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
257.          WIĘCKOWSKA MARIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
258.          WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
259.          WIŚNIEWSKA-SADOMSKA JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
260.          WITKOWSKA MARIA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
261.          WITKOWSKA EWA III Wydział Cywilny  
262.          WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny   
263.          WŁODARCZYK MONIKA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
264.          WOJCIECHOWSKI TOMASZ II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
265.          WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
266.          WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
267.          WRONKA EWA XXI Wydział Pracy  
268.          WRÓBLEWSKA KATARZYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
269.          WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
270.          WYBRANIEC DOROTA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
271.          WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA VII Wydział Cywilny Rejestrowy  
272.          WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
273.          ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
274.          ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
275.          ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
276.          ZEGADŁO ROBERT XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
277.          ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
278.          ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij