E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1115/20 |
Data | 26.07.2024 13:30 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Derejczyk |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1478/21 |
Data | 26.07.2024 13:30 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Kubczak |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 467/23 |
Data | 26.07.2024 13:30 |
Przewodniczący | SSO Marcin Polit |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 104/20 |
Data | 26.07.2024 13:25 |
Przewodniczący | SSO Jacek Tyszka |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 373/20 |
Data | 26.07.2024 13:22 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Derejczyk |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1119 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8097/21 |
Data | 26.07.2024 13:21 |
Przewodniczący | SSO Joanna Dalba-Sobczyńska |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1477/22 |
Data | 26.07.2024 13:14 |
Przewodniczący | SSO Kamila Grajewska |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 887/20 |
Data | 26.07.2024 13:06 |
Przewodniczący | SSO Jacek Tyszka |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 931/23 |
Data | 26.07.2024 13:05 |
Przewodniczący | SSO Artur Grajewski |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 417/24 |
Data | 26.07.2024 13:04 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Vertun |
Wydział | XII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 222 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XII Kp 515/24 |
Data | 26.07.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Domańska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1810/23 |
Data | 26.07.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Bogumił Jakubek |
Ławnicy | Grażyna Drzazga, Bogumiła Molska, Arleta Krystaszek |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 243/23 |
Data | 26.07.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Hanna Dobieszewska |
Ławnicy | Grzegorz Mongiałło, Hanna Magdalena Nowicka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 824/24 |
Data | 26.07.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Iwona Konopka |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 386/20 |
Data | 26.07.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Kubczak |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 214/22 |
Data | 26.07.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Marcin Polit |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 296/22 |
Data | 26.07.2024 12:50 |
Przewodniczący | SSO Marcin Polit |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 703/19 |
Data | 26.07.2024 12:46 |
Przewodniczący | SSO Jacek Tyszka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 823/24 |
Data | 26.07.2024 12:45 |
Przewodniczący | SSO Iwona Konopka |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 203 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 1155/24 |
Data | 26.07.2024 12:40 |
Przewodniczący | SSO Joanna Grabowska |