E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 809/24 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | SSO Piotr Bojarczuk |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 524/23 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 005 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7503/22 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Robert Masznicz |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 129 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2656/20 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Paweł Pyzio |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 676/23 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Wit vel Wilk |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 1645/23 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Rafał Młyński |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 526/24 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 1458/23 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Dorota Szczęch |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 613/24 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Joanna Zielińska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0103 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 2028/23 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Barbara Nowak-Kulcenty |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 359/22 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Derejczyk |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 998/22 |
Data | 29.07.2024 09:00 |
Przewodniczący | SSO Ewa Suchecka - Bartnik |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0103 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 705/24 |
Data | 29.07.2024 08:45 |
Przewodniczący | SSO Barbara Nowak-Kulcenty |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1644/19 |
Data | 29.07.2024 08:45 |
Przewodniczący | SSO Ewa Suchecka - Bartnik |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 342/23 |
Data | 29.07.2024 08:00 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Wit vel Wilk |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 281/21 |
Data | 26.07.2024 15:30 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Kubczak |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 414/21 |
Data | 26.07.2024 15:02 |
Przewodniczący | SSO Joanna Szekowska-Krym |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 228 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 1102/24 |
Data | 26.07.2024 15:00 |
Przewodniczący | SSO Iwona Szymańska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1617/23 |
Data | 26.07.2024 15:00 |
Przewodniczący | SSO Bogumił Jakubek |
Ławnicy | Grażyna Drzazga, Bogumiła Molska, Arleta Krystaszek |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 123 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 757/20 |
Data | 26.07.2024 15:00 |
Przewodniczący | SSO Barbara Pyz-Kędzierska |
Ławnicy | SSO Magdalena Antosiewicz, SSO Sylwia Urbańska |