E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 1571/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Rafał Młyński |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 161 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII AmE 163/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Maria Kowalik |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1114 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 11418/18 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Kopciewski |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 14508/18 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Oliwa |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 484/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Przemysław Dziwański |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 479/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Chmielewski |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 566/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Krysztofiuk |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 437/20 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 604/18 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Tomasz Jaskłowski |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 3373/21 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 2435/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Aleksandra Koman-Rykowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7864/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Justyna Pec-Nosińska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 401/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Fidrysiak |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 25331/22 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maciej Wójcicki |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2088/22 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 4067/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Daria Figura |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 12510/21 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 3393/22 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maja Smoderek |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2388/20 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 1569/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Rafał Młyński |
Wydział | XVIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 221 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XVIII K 155/22 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Izabela Ledzion |
Ławnicy | Barbara Hruszowiec, Bartosz Kozłowski |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 176 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII Amz 132/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Małgorzata Wiliński |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 161 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII AmE 159/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Maria Kowalik |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 1680/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Nowak |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 1451/19 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Rudnicki |