E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0103 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Co 434/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Hanna Dobieszewska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0103 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Co 522/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Hanna Dobieszewska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2616/21 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 529/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maja Smoderek |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 383/21 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV P 153/20 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Nowak |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 22/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Rudnicki |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 657/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 891/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Oliwa |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 509/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Przemysław Dziwański |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 136/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0103 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Co 310/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Hanna Dobieszewska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 2078/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Ławnicy | Anna Kowalewska, Nune Melkonyan |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 618/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Ławnicy | Anna Kowalewska, Nune Melkonyan |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 2454/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Aleksandra Koman-Rykowska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 456/21 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1154/22 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Agnieszka Onichimowska |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 429/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Przemysław Dziwański |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 3849/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Daria Figura |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 1573/23 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Rafał Młyński |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 424/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Fidrysiak |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 1269/21 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 1600/20 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 3570/22 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maja Smoderek |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 129 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 249/24 |
Data | 10 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Paweł Pyzio |