E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VII 1 |
Sygnatura | I Ns 334/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Borcuch |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 1144/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | I C 360/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Pawlicka |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A122 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 256/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Dorota Zych |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 423 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 1582/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paweł Finkowski |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GNs 7/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | ASR Maja Królikowska |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 3110/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Aleksandra Zielińska-Ośko |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2158/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Justyna Stalewska |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | III Nkd 257/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Bożena Kosieradzka |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A114 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2626/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | X 1 |
Sygnatura | II K 394/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Tomasz Pronobis |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | III Nsm 1077/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Gizińska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 448/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II K 421/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Tomczak |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II K 1027/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Tomczak |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | II K 788/18 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Waszkiewicz |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A122 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1025/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Dorota Zych |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 810/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marta Korzeniewska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VII 1 |
Sygnatura | I C 1066/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Borcuch |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II K 668/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |