E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 429/19 |
Data | 23 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Gontarek |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 427/19 |
Data | 23 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Aleksander Kasprowicz |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | V ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | III RC 365/20 |
Data | 23 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mirosław Barszcz |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 414/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | III Nkd 163/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Gizińska |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | III Nsm 1082/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Bożena Kosieradzka |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1694/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | ASR Maja Królikowska |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1257/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Aleksandra Zielińska-Ośko |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Co 393/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2872/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Justyna Stalewska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 423/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | III Nsm 189/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Gizińska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II Kp 34/21 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Tomczak |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II K 724/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VI 1 |
Sygnatura | I C 330/19 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paulina Bezkosty |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 35/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marta Korzeniewska |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A114 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2670/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VII 1 |
Sygnatura | I C 962/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Borcuch |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | III Nsm 1084/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Bożena Kosieradzka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | X 1 |
Sygnatura | II K 1343/20 |
Data | 22 .06 .2021 |
Przewodniczący | SSR Tomasz Pronobis |