E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII-1 ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 163/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Góźdź |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1035/19 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 838/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I |
Sygnatura | XVI GC 111/2023 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Katarzyna Bartosiewicz |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1120 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 12717/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Wlekły-Pietrzak |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 364/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1110/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Kruczkowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 4051/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Świderski |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2952/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 48/20 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Odzimkowska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1085/20 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 773/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 3952/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Świderski |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 368/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 449/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Wehner |
Ławnicy | SSO Magdalena Roszkowska - Matusik, SSO Krzysztof Petryna |