E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 139/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Hanna Malinowska, Hanna Migda-Pawlak, Jolanta Stachera-Czerniszewska, Grażyna Wizner |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1275/23 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Marzena Wyrembak-Gastoł |
Ławnicy | Anna Kobus, Aneta Kostyra |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0219 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 562/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Elwira Gocławska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 174/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dorota Szczęch |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 314/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maria Dudziuk |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 258/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Michał Doleżal |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1281/23 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Mariusz Solka |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 518/23 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Wit vel Wilk |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 2176/22 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maria Dudziuk |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 15/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Wit vel Wilk |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 570/24 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Hanna Malinowska, Hanna Migda-Pawlak, Jolanta Stachera-Czerniszewska, Grażyna Wizner |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 1011/23 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Ławnicy | Anna Kowalewska, Nune Melkonyan |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8828/21 |
Data | 08 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 15757/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 1135/19 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |