E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1860/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Jolanta Stachera-Czerniszewska, Ewa Opiatowska-Matczak, Mirosława Błońska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 2040/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Marzena Oknińska-Rutkowska |
Ławnicy | Krystyna Maciejczak, Joanna Madej |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0223 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 2451/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Elwira Gocławska |
Ławnicy | Henryka Jarząbek, Grażyna Szaniawska |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 52/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Daria Figura |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 3488/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Renata Jabłońska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 120/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Włodarczyk |
Wydział | XXVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, 1 piętro |
Sygnatura | XXVI GC 717/2021 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Anna Kociołek |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I piętro |
Sygnatura | XVI GC 438/2024 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Patrycja Czyżewska |
Wydział | XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, 1 piętro |
Sygnatura | XXIII Ga 176/2024 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Anna Janas |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I piętro |
Sygnatura | XVI GC 438/2024 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Patrycja Czyżewska |
Wydział | XXVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, 1 piętro |
Sygnatura | XXVI GC 1483/2021 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Paweł Stosio |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I |
Sygnatura | XVI GC 1862/2021 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Renata Olejnik-Tyszka |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 899/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Ligoń-Krawczyk |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 826/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Radzyńska-Głowacka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 19491/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 9/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1122 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 3611/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewelina Felisiak-Sanocka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1111 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 6634/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Henryk Walczewski |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1053/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Daria Figura |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 2418/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Ligoń-Krawczyk |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7543/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1121 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 1974/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Iwona Golda-Pauszek |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8644/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1276/19 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Ligoń-Krawczyk |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1141/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Ligoń-Krawczyk |