E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XVIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 356 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XVIII Kp 604/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Łukaszewicz |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIV ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 291/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Pudełko |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIV ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 278/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Pudełko |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIV ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 1387/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Pudełko |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 16383/18 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Oliwa |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 378/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Chmielewski |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 427/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Leszek Parzyszek |
Ławnicy | SSO Przemysław Dziwański, SSO Wanda Jankowska - Bebeszko |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 228 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 55/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Mirosława Chyr |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 303 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 967/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Igor Tuleya |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 352 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 80/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maciej Gruszczyński |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 363 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 351/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Marcin Czerwiński |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 343/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, 1 piętro |
Sygnatura | XXIII Ga 179/2024 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Anna Janas |
Wydział | XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 213 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XI Kow 991/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Karol Kosiński |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0217 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 253/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kutyna |
Ławnicy | Małgorzata Janicka, Zbigniew Jędral |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0223 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 656/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Elwira Gocławska |
Ławnicy | Henryka Jarząbek, Grażyna Szaniawska |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1188/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Daria Figura |
Wydział | XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 213 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XI Kow 1065/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Karol Kosiński |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XV ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI P 102/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Ewa Królikowska-Saks |
Wydział | XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 213 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XI Kow 1072/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Karol Kosiński |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 005 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 19362/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2753/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 2003/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1122 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 13017/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewelina Felisiak-Sanocka |
Wydział | XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 213 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XI Kow 916/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Karol Kosiński |