E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1137/18 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Joanna Wądołowska-Graczyk |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 96/21 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Radomir Wójcik |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 489/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 3992/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1272/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Birska |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A23 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 2389/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Michał Ptaszek |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 513 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 1080/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Gontarek |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II W 750/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | II Kp 75/21 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Przemysław Dziwański |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | I Cps 119/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 624 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 3911/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Kozłowski |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 207B ul. Płocka 9/11B |
Sygnatura | II C 5711/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Kamińska-Urbańska |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 129/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 203 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 810/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Tyszkiewicz |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 117 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 747/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Aneta Kulesza |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 266 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 1929/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Buchajczuk |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1079/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Joanna Wądołowska-Graczyk |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 232 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II Ns 603/18 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Michał Pałka |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 126 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | I Co 13/21 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Andrzej Osowiecki |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1249/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Birska |