E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 117 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 51/21 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Niedźwiecki |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 514 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II C 2833/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Magdalena Gryboś-Sikora |
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 624 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 1974/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | As. SR Mariusz Pisarczyk |
Wydział | XIV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 603 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XIV K 455/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Edyta Snastin-Jurkun. |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 5B ul. Płocka 9/11B |
Sygnatura | II C 1502/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Maciej Ługiewicz |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 5108/19 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Tomasz Kamiński |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 514 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II C 2009/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Magdalena Gryboś-Sikora |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | Ko 857/21, V K 228/20 SR W_WA ŚRÓDM., Śrzab 7/2021, 3Ds1704/2019/VI PR W_wa Śródm.- POŁNOC STAWIENNICTWO OBOWIĄZKOWE |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | Ko 988/21, II K 255/16 SR CHOSZCZNO, Śrzab 7/2020, ds 1057/15 PR Choszczno |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | Ko 929/21, II K 1987/19, IIWp 82/2020, V Ds 76/19 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | Ko 799/21, II K 1288/20, Wo 685/2020, 1 Ds 1496/19 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I C 260/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Edyta Dreger-Wach |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A23 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 298/19 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Małgorzata Różańska-Prus |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 153/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Soćko |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 892/19 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Joanna Zambrowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | I Ns 697/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VI 1 |
Sygnatura | III Nsm 353/20 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Ewa Meks |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 117 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 79/21 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Niedźwiecki |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 1058/19 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Tomasz Kamiński |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VI 1 |
Sygnatura | III RNs 317/21 |
Data | 19 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Ewa Meks |