E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2407/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 785/21, II K 1562/19, Wzaw 18/2020, 4 Ds 1309/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 783/21, II K 1650/19, Wzaw 9/2020, 1 Ds 1545/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1069/21, XIV K 446/16 SR W-WA MOKOTÓW, IIŚrzab 40/2019, PR W-wa Mokotów, 3DS 34/16-PR W-wa Mokotów |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 524 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | VIII K 759/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Iwaniec |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 1559/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Radomir Wójcik |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 1030/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 229 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 644/15 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paweł Finkowski |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 513 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 126/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Gontarek |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 257/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Radosław Bartoszewski |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1584/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Joanna Wądołowska-Graczyk |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 1930/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2523/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | II W 1451/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Przemysław Dziwański |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | I Ns 1476/16 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 207B ul. Płocka 9/11B |
Sygnatura | II Ns 421/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Kamińska-Urbańska |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 5913/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Birska |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 637/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Robert Romanowski |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 3316/18 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 105 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V W 5348/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Klaudia Miłek |