E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 779/21, II K 958/15 SR W-WA ŚRÓDMIEŚCI, IIWo 264/2017, 1Ds 754/15 PR Warszawa Śródmieście |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 778/21, II K 1754/17, Wo 27/2018, 2 Ds 785/17 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 910/21, II K 1413/17, 4 Ds 1162/17 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | II K 1433/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Przemysław Dziwański |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | I C 401/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 524 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | VIII K 885/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Iwaniec |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 372/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Radomir Wójcik |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 3351/17 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 229 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 1350/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paweł Finkowski |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 761/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Radosław Bartoszewski |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1137/18 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Joanna Wądołowska-Graczyk |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 96/21 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Radomir Wójcik |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 489/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 3992/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1272/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Birska |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A23 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 2389/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Michał Ptaszek |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 513 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 1080/19 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Gontarek |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II W 750/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | II Kp 75/21 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Przemysław Dziwański |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | I Cps 119/20 |
Data | 16 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |