E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A122 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 1742/19 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marta Korzeniewska |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 229 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 247/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paweł Finkowski |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2082/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Maja Królikowska |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VI 1 |
Sygnatura | III RC 247/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Bożena Kosieradzka |
Ławnicy | Marta Kotlińska, Karolina Polak |
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 625 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 2808/17 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Urszula Żółtak |
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 625 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 1459/18 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Urszula Żółtak |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A19 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 3715/18 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Birska |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 1659/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 149/17 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Małgorzata Nożykowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 126 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | I C 3695/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Andrzej Osowiecki |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II K 232/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Tomasz Pronobis |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 517/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Justyna Stalewska |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A111 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1023/19 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marlena Warzybok |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | V ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | I Ns 1061/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paulina Bezkosty |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | II K 446/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 624 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI Ns 515/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | As. SR Malwina Mielczarek-Cholerzyńska |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A23 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 2307/19 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Piotr Kamiński |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 93/18 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Dorota Zych |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 2117/20 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Saks |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 3328/17 |
Data | 20 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Kotłowska |