E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VII 1 |
Sygnatura | III Nsm 189/21 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Gizińska |
Ławnicy | Lidia Łączek, Grażyna Michalska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 302/21 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Ewelina Lubieniecka |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A122 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 4789/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Piotr Grzędziński |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2973/20 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Cezary Zalewski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 312/21 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Ewelina Lubieniecka |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1258/21, KP-B-DZ-1087/21/323/21, 4Ds - 1538/07 PR Pruszków |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1250/21, II K 1395/20, Wo 8/2021, 1 Ds 1464/20 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1249/21, II K 1076/20, Wo 622/2020, 3 Ds 715/20 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1248/21, II K 1883/19, Wo 624/2020, 1 Ds 175/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1247/21, II K 1273/20, Wo 733/2020, 3 Ds 525/20 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II K 2043/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Albert Parzyszek |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2837/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2041/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Joanna Zambrowska |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 5658/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Tomasz Kamiński |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | I Cps 29/21 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Niedziela |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A122 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1955/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Piotr Grzędziński |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 379 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 816/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Magdalena Zając-Prawica |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 242 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II K 511/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Małgorzata Drewin |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 79/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Tomasz Kamiński |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 4289/19 |
Data | 10 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |