E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 5569/19 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marlena Warzybok |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 2236/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Saks |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A23 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 1216/19 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Michał Ptaszek |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A24 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 231/19 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Rapacz |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 1697/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 35/18 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Maria Kowalska |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VI RC 189/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Barbara Ciwińska |
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VI Nsm 2871/19 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Barbara Ciwińska |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 105 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V W 2430/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Urszula Andrejuk-Kielak |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2295/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Maja Królikowska |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1810/19 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Justyna Stalewska |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1285/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Aleksandra Zielińska-Ośko |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 514 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II C 901/18 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna-Maria Konarzewska-Ptasiewicz |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Ia 1 |
Sygnatura | I C 131/21 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VII 1 |
Sygnatura | III RNs 371/21 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marta Węglewska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II K 1314/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marianna Kryń-Kosieradzka |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A25 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1549/19 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Żurawski |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GCo 188/20 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | VII 1 |
Sygnatura | III RNs 370/21 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marta Węglewska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Ia 1 |
Sygnatura | I Co 3271/18 |
Data | 11 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |