E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 710/21 |
Data | 20.08.2024 14:00 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |
Wydział | XVIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 233 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XVIII K 267/21 |
Data | 20.08.2024 14:00 |
Przewodniczący | SSO Remigiusz Wehner |
Ławnicy | Iwona Bil, Grażyna Jaskulska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 702/24 |
Data | 20.08.2024 13:45 |
Przewodniczący | SSO Anna Szymacha - Zwolińska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 649/20 |
Data | 20.08.2024 13:30 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 224 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 133/24 |
Data | 20.08.2024 13:15 |
Przewodniczący | SSO Anna Ptaszek |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 2353/20 |
Data | 20.08.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 312/21 |
Data | 20.08.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 688/24 |
Data | 20.08.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Anna Bator- Ciesielska |
Ławnicy | SSO Mariusz Jackowski, SSO Grzegorz Miśkiewicz |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 224 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 367/03 |
Data | 20.08.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Anna Ptaszek |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 647/24 |
Data | 20.08.2024 13:00 |
Przewodniczący | SSO Anna Szymacha - Zwolińska |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 683/24 |
Data | 20.08.2024 12:30 |
Przewodniczący | SSO Anna Bator- Ciesielska |
Ławnicy | SSO Mariusz Jackowski, SSO Grzegorz Miśkiewicz |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 224 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 1039/24 |
Data | 20.08.2024 12:30 |
Przewodniczący | SSO Anna Ptaszek |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 652/24 |
Data | 20.08.2024 12:15 |
Przewodniczący | SSO Anna Szymacha - Zwolińska |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 3005/19 |
Data | 20.08.2024 12:00 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 327/21 |
Data | 20.08.2024 12:00 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |
Wydział | XVIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 111 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XVIII K 189/21 |
Data | 20.08.2024 12:00 |
Przewodniczący | SSO Piotr Maksymowicz |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 543/24 |
Data | 20.08.2024 12:00 |
Przewodniczący | SSO Anna Bator- Ciesielska |
Ławnicy | SSO Mariusz Jackowski, SSO Grzegorz Miśkiewicz |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 224 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 985/24 |
Data | 20.08.2024 12:00 |
Przewodniczący | SSO Anna Ptaszek |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 2211/20 |
Data | 20.08.2024 12:00 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 722/24 |
Data | 20.08.2024 11:45 |
Przewodniczący | SSO Danuta Grunwald |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 365/24 |
Data | 20.08.2024 11:30 |
Przewodniczący | SSO Anna Bator- Ciesielska |
Ławnicy | SSO Mariusz Jackowski, SSO Grzegorz Miśkiewicz |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 2164/19 |
Data | 20.08.2024 11:20 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 651/24 |
Data | 20.08.2024 11:15 |
Przewodniczący | SSO Danuta Grunwald |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 487/24 |
Data | 20.08.2024 11:00 |
Przewodniczący | SSO Anna Bator- Ciesielska |
Ławnicy | SSO Mariusz Jackowski, SSO Grzegorz Miśkiewicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 902/22 |
Data | 20.08.2024 11:00 |
Przewodniczący | SSO Joanna Radzyńska-Głowacka |