E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 603 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 1746/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Agata Puź |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2325/19 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | I Ns 153/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Grzegorz Murawski |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 3602/18 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Daria Jaźwińska |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1131/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Magdalena Kłos |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | II 1 |
Sygnatura | III RNs 239/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Ewa Meks |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Ia 1 |
Sygnatura | III Nsm 91/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Bożena Kosieradzka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II W 396/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 603 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 1966/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Agata Puź |
Wydział | XIV Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 524 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XIV K 1310/19 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Prokopowicz |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 4 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | VIII K 43/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Iwaniec |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A122 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GCo 482/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Piotr Grzędziński |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A114 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1358/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Żuława |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A126 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1013/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Arkadiusz Zagrobelny |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 7079/19 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Marcin Jeziorski |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 105 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V Kop 18/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Klaudia Miłek |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 3146/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Magdalena Kłos |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II K 1323/19 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A25 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1421/19 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Żurawski |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 1280/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | ASR Daria Jaźwińska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | I Co 1412/18 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Paulina Bezkosty |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 4150/19 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Monika Tkaczyk-Turek |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Ia 1 |
Sygnatura | III Nsm 129/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Bożena Kosieradzka |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | II 1 |
Sygnatura | III Nsm 722/20 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Ewa Meks |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | V ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | II W 681/21 |
Data | 22 .04 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marianna Kryń-Kosieradzka |