E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 3904/18 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Radosław Bartoszewski |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 83/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Jasińska |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 4660/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 619/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Katarzyna Duszyńska-Misarko |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 6500/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Skrzypczak-Zajger |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 5676/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1013/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 80/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Gontarek |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | V ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | I Cps 3/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Borcuch |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | V ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | I Cps 3/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Marcin Borcuch |
Wydział | X Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 448 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | X K 955/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Łukasz Grylewicz |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 361 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 306/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Adam Grzejszczak |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A26 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 798/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Beata Taradajczyk |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 3589/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Jasińska |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A19 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 3017/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Marcin Stachowicz |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A117 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 3278/18 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Paulina Rybicka-Telec |
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 1105/16 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Aleksander Kasprowicz |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 232 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II Cps 92/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Aleksandra Karwowska |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | III RC 394/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mirosław Barszcz |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1320/21, II K 70/19 SR OLSZTYN, Wo 202/2020, 1 Ds. 1830/18 PR Olsztyn Północ |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |