E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | III Nsm 967/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mirosław Barszcz |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 4279/17 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Justyna Strobel-Wiechowska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 422 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II Co 2638/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Wojciech Myler |
Wydział | II Wydział Karny Sekcja Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | I ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | Ko 1831/21, VI K 520/16 SR GRÓJEC, Śrzab 127/2019, 2DS 134/16 PR Grójec |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Jakub Sokół |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX 1 |
Sygnatura | II K 1524/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Albert Parzyszek |
Wydział | V Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 379 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 363/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Tyszkiewicz |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A116 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1075/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Głąbikowska |
Wydział | XV WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A117 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XV GC 1199/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Paulina Rybicka-Telec |
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 589/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Katarzyna Duszyńska-Misarko |
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 3201/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Radosław Bartoszewski |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 5690/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 101/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala 422 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II Co 2089/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | ASR Wojciech Myler |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | III Nsm 267/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mirosław Barszcz |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | III Nsm 27/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Mirosław Barszcz |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 244 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II K 303/21 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Krzysztof Ptasiewicz |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 5634/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 1260/19 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Joanna Jasińska |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A116 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 3753/18 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Anna Głąbikowska |
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
---|---|
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1244/20 |
Data | 26 .05 .2021 |
Przewodniczący | SSR Małgorzata Różańska-Prus |