E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 675/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Ławnicy | Anna Kowalewska, Nune Melkonyan |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 671/19 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 228/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Taradajczyk |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2178/20 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Dominiak |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 6/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Soból-Ganiec |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0217 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 90/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Marzena Oknińska-Rutkowska |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1083/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Gutkowska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 716/22 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Radzyńska-Głowacka |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1088/20 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Marcin Polakowski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 262/22 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bożena Chłopecka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1117 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 4651/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maciej Nawrocki |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 405/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Fidrysiak |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 2066/19 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Małgorzata Szymkiewicz-Trelka |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 1781/20 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Dominiak |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 120 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kop 161/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dariusz Łubowski |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 228 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 77/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Szulkowska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 2373/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Ławnicy | Anna Kowalewska, Nune Melkonyan |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1588/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Gutkowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 619/18 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Królikowski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 226 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 246/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Nakwaska-Szczepkowska |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 3352/22 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Staszewska |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1494/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Gutkowska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 958/23 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Fidrysiak |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 369/24 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Radzyńska-Głowacka |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1926/21 |
Data | 16 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |