Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XV Wydział Wykonywania Orzeczeń |
---|---|
Miejsce rozprawy | 224-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 71/22, XV Ko 994/24, wyrok łączny |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Ptaszek |
Wydział | XII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 218 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XII K 168/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Jarosz |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 522/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Fronczak |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 414/21 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Szekowska-Krym |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2486/20 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 191 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 810/21 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 1653/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Rudnicki |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 377/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 218 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XII K 175/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Jarosz |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 536/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 363 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kp 899/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Igor Tuleya |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 2173/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy II |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Ca 155/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dorota Trautman |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 2131/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Herman |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 2471/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Aleksandra Koman-Rykowska |