Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1163/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dorota Bassa |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 1227/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Lenarczyk |
Ławnicy | SSO Janusz Cieszko, SSO Aneta Obszyńska - Małocha |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 2848/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1172/21 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1084/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bożena Chłopecka |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1588/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Eliza Kurkowska |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 210 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 72/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Taradajczyk |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 614/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Kiper |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 493/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Ziółkowska-Majkowska |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 161 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII AmE 70/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Małgorzata Perdion-Kalicka |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 475/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Wanda Jankowska - Bebeszko |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 243/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 618/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 563/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Janusz Cieszko |
Ławnicy | SSO Piotr Bojarczuk, SSO Magdalena Roszkowska - Matusik |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 738/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aneta Obszyńska - Małocha |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 193/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 610/21 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 52/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Anita Lewandowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1288/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bożena Chłopecka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 688/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Bojarczuk |