Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 814/24 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Marzena Oknińska-Rutkowska |
Ławnicy | Teresa Młynarczyk, Joanna Madej |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I |
Sygnatura | XVI GC 621/2023 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Ewa Dietkow |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 202/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Lipiński |
Wydział | XVIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 221 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XVIII Ko 43/23 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Jolanta Marek-Trocha |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1121 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 24547/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Michał Maj |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 712/20 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Tadeusz Bulanda |
Wydział | XVIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 221 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XVIII K 105/24 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Jolanta Marek-Trocha |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1119 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 5793/21 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aldona Szawrońska-Eliszewska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1121 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 11517/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Michał Maj |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 5170/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1120 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 20141/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Iwona Golda-Pauszek |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 584/21 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 124 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 1576/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Jończyk |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 180/23 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Lipiński |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 245/24 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kutyna |
Ławnicy | Arleta Krystaszek, Zbigniew Jędral |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 789/24 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Marzena Oknińska-Rutkowska |
Ławnicy | Teresa Młynarczyk, Joanna Madej |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0217 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 2057/23 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Hanna Migda-Pawlak, Dorota Jasińska |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 607/21 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Mariusz Solka |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 123 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 803/22 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Barbara Pyz-Kędzierska |
Wydział | XXVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I |
Sygnatura | XXVI GC 1367/2022 |
Data | 01 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Piotr Grzędziński |