Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1119 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 11191/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kossowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 13371/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 124 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 1989/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1119 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 12884/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kossowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2798/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Justyna Pec-Nosińska |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I piętro |
Sygnatura | XVI GC 61/2023 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Patrycja Czyżewska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2686/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maciej Wójcicki |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1119 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7833/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kossowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1111 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7490/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Henryk Walczewski |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 549/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Jolanta Stachera-Czerniszewska, Ewa Opiatowska-Matczak, Mirosława Błońska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 122/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Ławnicy | Hanna Wieczorek, Grażyna Dyszkiewicz, Hanna Malinowska, Grażyna Wizner |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1920/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Ławnicy | Hanna Wieczorek, Grażyna Dyszkiewicz, Hanna Malinowska, Grażyna Wizner |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I piętro |
Sygnatura | XVI GC 367/2019 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Patrycja Czyżewska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 17135/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maciej Wójcicki |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1121 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 20820/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Iwona Golda-Pauszek |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 204/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Nowak |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIV ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 242/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Pudełko |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 124 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 3822/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1117 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2750/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Marcin Czachura |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7074/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maciej Wójcicki |