Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 003 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8792/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Dawid-Birska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 003 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 12314/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Dawid-Birska |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 3562/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Parczewska |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 215 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 44/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Ogińska-Łągiewka |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 215 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 1091/20 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Ogińska-Łągiewka |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 546/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 716/18 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rutkowska |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 201/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Miśkiewicz |
Ławnicy | SSO Anna Bator- Ciesielska, SSO Mariusz Jackowski |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 120 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kop 173/23 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dariusz Łubowski |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 153/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aneta Obszyńska - Małocha |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 123 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1636/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Urbańska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 997/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Antosiewicz |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 402/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Nakwaska-Szczepkowska |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 129 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 213/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 124 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 3231/20 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Edyta Maria Bryzgalska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0217 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 21/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Hanna Malinowska, Hanna Migda-Pawlak, Grażyna Wizner |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 359/24 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aneta Obszyńska - Małocha |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 9778/21 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Paweł Krekora |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1122 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 13348/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Pawłowska |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 3524/22 |
Data | 10 .04 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Parczewska |