Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0219 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 550/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Marzena Oknińska-Rutkowska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 249/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 341/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maria Sławik |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 1455/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dorota Bassa |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 194/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1086/22 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Tyrluk-Krajewska |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1718/18 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Popławska-Czerwińska |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 904/22 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Popławska-Czerwińska |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1436/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Popławska-Czerwińska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 936/21 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bożena Chłopecka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 596/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Janusz Cieszko |
Ławnicy | SSO Piotr Bojarczuk, SSO Magdalena Roszkowska - Matusik |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 637/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Kluz |
Ławnicy | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz, SSO Joanna Hut |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 413/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Kiper |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 210 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 337/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Taradajczyk |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 863/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dorota Gozalbo-Gągolewicz |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 157/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Ziółkowska-Majkowska |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 176 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII AmW 18/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maciej Kruszyński |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 444/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Wanda Jankowska - Bebeszko |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 363 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII K 221/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Tomasz Julian Grochowicz |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 120 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kop 169/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dariusz Łubowski |