Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 250/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 182/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Cylc |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 391/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Fronczak |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 210 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 117/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Taradajczyk |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 215 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 2734/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Adam Mitkiewicz |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV Ns 19/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dorota Gozalbo-Gągolewicz |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 441/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Ziółkowska-Majkowska |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 176 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII AmW 10/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Maciej Kruszyński |
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 120 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Kop 174/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dariusz Łubowski |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII Ns 21/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maria Sławik |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy II |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Ca 184/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Robert Zegadło |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 767/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Roszkowska - Matusik |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 709/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 577/21 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1295/19 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 955/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Barbara Pyz-Kędzierska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1143/19 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bożena Chłopecka |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 210 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 300/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Taradajczyk |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1664/21 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Popławska-Czerwińska |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 132/22 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maria Kowalska |