Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy II |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Ca 77/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Robert Zegadło |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 1250/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Dobrzańska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 621/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Lenarczyk |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 713/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 234/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 576/22 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maria Kowalska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1688/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 712/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 503/21 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 205/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Cylc |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 1537/22 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Kulma |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1780/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maria Sławik |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 711/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 305 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 536/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Lenarczyk |
Ławnicy | SSO Janusz Cieszko, SSO Aneta Obszyńska - Małocha |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 201 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 217/22 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Tyrluk-Krajewska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 635/23 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Anita Lewandowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 2380/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bożena Chłopecka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 619/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Janusz Cieszko |
Ławnicy | SSO Piotr Bojarczuk, SSO Magdalena Roszkowska - Matusik |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 710/24 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1714/20 |
Data | 11 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Eliza Kurkowska |