Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 115/24 |
Data | 18 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Nakwaska-Szczepkowska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1397/23 |
Data | 18 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Anita Lewandowska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 393/24 |
Data | 18 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1364/20 |
Data | 18 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Eliza Kurkowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 645/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Agnieszka Onichimowska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 526/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 123 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 324/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Urbańska |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 497/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Szekowska-Krym |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 191 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 742/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 792/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 856/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1601/20 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Kuryłek |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 2066/20 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Kuryłek |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 161/21 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Szekowska-Krym |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 202 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 312/20 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Kamila Grajewska |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2928/20 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 573/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 413/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 656/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Roszkowska - Matusik |
Ławnicy | SSO Krzysztof Petryna, SSO Beata Wehner |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 202 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 573/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Kamila Grajewska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 828/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Agnieszka Onichimowska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 799/19 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Sterkowicz |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 408/23 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Cylc |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 494/22 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Szekowska-Krym |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 191 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 194/24 |
Data | 17 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |