Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 579/22 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Antosiewicz |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 470/23 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Cylc |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 3193/22 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grzegorz Chmiel |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 191 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 599/22 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Matlak |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 17876/18 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Oliwa |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 582/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 582/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Leszek Parzyszek |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1799/23 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Soból-Ganiec |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy II |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI Ca 292/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Sierpińska |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 81/23 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Hanna Dobieszewska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 130/22 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Marcin Polit |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 208 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 1015/19 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Kuryłek |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 657/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Kluz |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 622/23 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Antosiewicz |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 196/23 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Góźdź |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 1271/22 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 17712/18 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Oliwa |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 466/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Leszek Parzyszek |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 466/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 2540/23 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Aleksandra Koman-Rykowska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 639/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Kluz |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 123 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 540/22 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Urbańska |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 129 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV Ns 70/21 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 19089/18 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Oliwa |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 574/24 |
Data | 24 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Leszek Parzyszek |