Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XXVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I |
Sygnatura | XXVI GC 411/2020 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Karolina Toczyńska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 005 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 9768/22 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Dawid-Birska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 306/24 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bogumił Jakubek |
Ławnicy | Ewa Kamińska, Małgorzata Janicka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 003 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 13038/22 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Tomasz Niewiadomski |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1116 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 22824/18 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kaczmarzyk-Gauzin |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0223 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 952/23 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Kopeć |
Ławnicy | Nune Melkonyan, Milena Iwanowska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 148/10 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Barbara Pyz-Kędzierska |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 1468/20 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Eliza Kurkowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 005 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8388/21 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Dawid-Birska |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 191 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 169/23 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ireneusz Matusiak |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 112/22 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Michał Maj |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 003 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 24384/22 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Tomasz Niewiadomski |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1112 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 16125/21 |
Data | 04 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Jowita Cieślik |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I piętro |
Sygnatura | XVI GC 61/2023 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Patrycja Czyżewska |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, I piętro |
Sygnatura | XVI GC 367/2019 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Patrycja Czyżewska |