Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | VIII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 203 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | VIII Ko 144/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Iwona Szymańska |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 111/18 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 15/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 615/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Ligoń-Krawczyk |
Wydział | XXVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, 1 piętro |
Sygnatura | XXVI GC 405/2022 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Bartosz Janicki |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 597/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 597/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Kz 510/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 354 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 568/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Danuta Grunwald |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2768/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Świderski |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0222 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 519/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Elwira Gocławska |
Ławnicy | Grażyna Szaniawska, Henryka Jarząbek |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 734/20 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Jacek Tyszka |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Kz 504/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Rusin-Batko |
Wydział | V Wydział Cywilny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | V Ca 3587/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Wiśniewska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 106/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Wehner |
Ławnicy | SSO Magdalena Roszkowska - Matusik, SSO Krzysztof Petryna |
Wydział | XX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, |
Sygnatura | XX GC 1226/2023 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Magdalena Gałązka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1111 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 6173/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Henryk Walczewski |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 3822/20 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSA Kamil Gołaszewski |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 305/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Góźdź |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 944/17 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Kruczkowska |