Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 130 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | I C 144/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Ligoń-Krawczyk |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 123 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 2145/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Urbańska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 10138/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Maciej Wójcicki |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 749/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Radzyńska-Głowacka |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1248/17 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Tomasz Jaskłowski |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 2624/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1122 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 5760/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewelina Felisiak-Sanocka |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 364 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 415/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Chmielewski |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 225/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Magdalena Dobrzańska |
Ławnicy | Wiktor Gacparski, Bożena Klimiuk |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1117 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 14505/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Marcin Czachura |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1121 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 20864/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Iwona Golda-Pauszek |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 9247/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 1586/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Wojtysiak |
Wydział | XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy II instancji |
---|---|
Miejsce rozprawy | XVIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXVII Ca 2524/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Katarzyna Małysa |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 236 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 4371/20 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Paweł Duda |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 346 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 335/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Zalewska |
Wydział | XVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 154 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVI GC 254/21 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Patrycja Czyżewska |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | IX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 1599/19 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Rudnicki |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV P 39/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Nowak |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XI ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 908/22 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Artur Fryc |
Wydział | XIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIV ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIII U 163/23 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSR Wojciech Pudełko |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1114 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 225/18 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Kopciewski |
Wydział | XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
---|---|
Miejsce rozprawy | 213 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XI Kow 979/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Karol Kosiński |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 534/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Leszek Parzyszek |
Ławnicy | SSO Przemysław Dziwański, SSO Wanda Jankowska - Bebeszko |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 135/24 |
Data | 03 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Albera-Biernat |
Ławnicy | Jolanta Stachera-Czerniszewska, Ewa Opiatowska-Matczak, Mirosława Błońska |