Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 232 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1590/18 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Kruczkowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1111 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 6741/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Henryk Walczewski |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8074/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Świderski |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 296/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7551/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 3076/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Świderski |
Wydział | XXV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 124 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXV C 1561/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Jończyk |
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 434/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Góźdź |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 71/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aneta Szwedowska |
Ławnicy | Weronika Reszka, Jarosław Pakoca |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 219 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 1135/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aleksandra Różalska-Danilczuk |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1534/20 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Odzimkowska |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1123 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 2601/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Świderski |
Wydział | III Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 214 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | III C 1200/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Monika Odzimkowska |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Ka 581/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Wehner |
Ławnicy | SSO Magdalena Roszkowska - Matusik, SSO Krzysztof Petryna |
Wydział | XXVI Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | Czerniakowska 100, 1 piętro |
Sygnatura | XXVI GC 1239/2023 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Piotr Kędzierski |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 2348/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aneta Szwedowska |
Ławnicy | Weronika Reszka, Jarosław Pakoca |
Wydział | II Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 212 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | II C 322/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Łukasz Szyszka |
Wydział | IX Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 114-1 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IX Kz 605/24 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Krzysztof Petryna |
Wydział | IV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 348 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | IV C 435/20 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Radosław Tukaj |
Wydział | XX Wydział Gospodarczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 132 |
Sygnatura | XX GC 201/2022 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | Sędzia Magdalena Gałązka |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1113 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 8368/21 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Wiśniewska-Wiecha |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1111 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 7972/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Henryk Walczewski |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1114 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 1115/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Ewa Dmitruk |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0224 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 253/23 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Aneta Szwedowska |
Ławnicy | Weronika Reszka, Jarosław Pakoca |
Wydział | XII Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 222 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XII K 200/22 |
Data | 05 .07 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Wysokińska-Walczak |