LISTA SĘDZIÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-ŻOLIBORZA W WARSZAWIE

 

Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Wydziały    
1 Banaszak Michał VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
2 Bassa Dorota I Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
3 Berezowska Agnieszka IV Wydział Karny    
4 Bonkowska Anna II Wydział Cywilny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
5 Chmielarczyk-Chojnowska Maria I Wydział Cywilny    
6 Chocholak Adam III Wydział Karny    
7 Chodarcewicz Piotr II Wydział Cywilny    
8 Chojnacka-Chechłacz Agnieszka V Wydział Wykonywania Orzeczeń Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
9 Czapnik Marcin II Wydział Cywilny    
10 De Lucas-Zgryza Izabela II Wydział Cywilny    
11 Dutkiewicz Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
12 Drążek Łukasz IV Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
13 Eliszewski Wojciech V Wydział Wykonywania Orzeczeń Przewodniczący Wydziału  
14 Frąckiewicz Marcin I Wydział Cywilny    
15 Gębala Izabela II Wydział Cywilny    
16 Habib Dorota V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
17 Jadczak Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
18 Jaros Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich   delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
19 Kielak-Komorowska Renata IV Wydział Karny Przewodniczący Wydziału  
20 Kosowski Marcin III Wydział Karny   delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
21 Koszyka Justyna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
22 Koźmiński Tomasz VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
23 Krasowska Agnieszka I Wydział Cywilny    
24 Krzywda Monika IV Wydział Karny    
25 Kurkiewicz Michał IV Wydział Karny    
26 Lewandowska Anita II Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
27 Lewandowska Anna III Wydział Karny    
28 Loryś-Kosylo Dorota III Wydział Karny    
29 Łasecka-Koruć Olga I Wydział Cywilny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
30 Majdalani Tamara VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
31 Markowicz Krzysztof VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
32 Misztal Justyna II Wydział Cywilny    
33 Napiórkowski Dominik II Wydział Cywilny    
34 Nowak Piotr III Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
35 Oliwa Joanna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
36 Przesmycka Anna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych   delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
37 Pytel Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
38 Rogoziński Artur VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
39 Sidor-Leszczyńska Agnieszka I Wydział Cywilny Wiceprezes  
40 Soczyńska-Baran Ewa III Wydział Karny    
41 Strączyńska Iwona III Wydział Karny   delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
42 Szostek Beata VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
43 Szawrońska Eliszewska Aldona I Wydział Cywilny    
44 Taraszkiewicz-Sołtys Magdalena V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
45 Wasilewska-Mikusek Joanna III Wydział Karny Przewodniczący Wydziału  
46 Waszkiewicz Rafał IV Wydział Karny   delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
47 Wiśniewska Gabriela II Wydział Cywilny    
48 Wlekły-Pietrzak Agnieszka II Wydział Cywilny    Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
49 Zamęcka-Banasik Aleksandra VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący Wydziału  
50 Żaczkiewicz Dorota VI Wydział Rodzinny i Nieletnich