LISTA SĘDZIÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-ŻOLIBORZA W WARSZAWIE

 

Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Wydziały    
1 Bassa Dorota I Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
2 Berezowska Agnieszka IV Wydział Karny    
3 Bonkowska Anna II Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
4 Chmielarczyk-Chojnowska Maria I Wydział Cywilny    
5 Chocholak Adam III Wydział Karny    
6 Chodarcewicz Piotr II Wydział Cywilny    
7 Chojnacka-Chechłacz Agnieszka V Wydział Wykonywania Orzeczeń Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
8 Czapnik Marcin II Wydział Cywilny    
9 De Lucas-Zgryza Izabela I Wydział Cywilny    
10 Dutkiewicz Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
11 Drążek Łukasz IV Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
12 Eliszewski Wojciech V Wydział Wykonywania Orzeczeń Przewodniczący Wydziału  
13 Frąckiewicz Marcin I Wydział Cywilny    
14 Gębala Izabela II Wydział Cywilny  Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
15 Habib Dorota V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
16 Jadczak Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
17 Jaros Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich   Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
18 Jarząb Joanna VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
19 Kielak-Komorowska Renata IV Wydział Karny Przewodniczący Wydziału  
20 Kosowski Marcin III Wydział Karny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
21 Koszyka Justyna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
22 Koźmiński Tomasz VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
23 Krasowska Agnieszka I Wydział Cywilny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
24 Krzywda Monika IV Wydział Karny    
25 Krulikowska Wioleta III Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
26 Kurkiewicz Michał IV Wydział Karny    
27 Lewandowska Anita II Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
28 Lewandowska Anna III Wydział Karny    
29 Loryś-Kosylo Dorota III Wydział Karny    
30 Łasecka-Korkuć Olga I Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
31 Majdalani Tamara II Wydział Cywilny    
32 Markowicz Krzysztof VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
33 Misztal Justyna II Wydział Cywilny    
34 Napiórkowski Dominik II Wydział Cywilny    
35 Niemyjska-Wakieć Anita VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
36 Nowak Piotr III Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
37 Oliwa Joanna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
38 Przesmycka Anna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych   Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
39 Pytel Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
40 Sidor-Leszczyńska Agnieszka I Wydział Cywilny Wiceprezes  
41 Soczyńska-Baran Ewa III Wydział Karny    
42 Stachniak - Rogalska Agnieszka IV Wydział Karny Prezes  
43 Strączyńska Iwona III Wydział Karny   Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
44 Szostek Beata VI Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący Wydziału  
45 Szawrońska Eliszewska Aldona I Wydział Cywilny    
46 Szulkowska Monika IV Wydział Karny  Wiceprezes  
47 Taraszkiewicz-Sołtys Magdalena V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
48 Wasilewska-Mikusek Joanna III Wydział Karny Przewodniczący Wydziału  
49 Waszkiewicz Rafał VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
50 Wiśniewska Gabriela II Wydział Cywilny    
51 Wlekły-Pietrzak Agnieszka II Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
52 Zamęcka-Banasik Aleksandra VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący Wydziału  
53 Żaczkiewicz Dorota VI Wydział Rodzinny i Nieletnich