Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista Sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Informacje o powołaniach Sędziów Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie 

Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Komórka organizacyjna Uwagi
1 Błasiak Paweł

Zakres czynności
I Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału
2 Dalba-Sobczyńska Joanna

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
3 Iłowska-Napiórkowska Beata

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
4 Jabłońska Renata

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
5 Jakubowski Michał I Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
6 Kozłowska Aneta

Zakres czynności
I Wydział Cywilny
Zastępca Przewodniczącego Wydziału

7

Kucharska Anna

Zakres czynności

I Wydział Cywilny  
8 Mitkiewicz Adam I Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
9 Ogińska-Łągiewka Anna I Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
10 Radzyńska-Głowacka Joanna

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
11 Różalska-Danilczuk Aleksandra I Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
12 Smulewicz Małgorzata

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
13 Tukaj Radosław I Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
14 Walczyk Dorota I Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
15 Wójcik Barbara I Wydział Cywilny długotrwała nieobecność
16 Zalewska Anna I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
17 Makowska Monika

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
18 Dałkowska Justyna

Zakres czynności
II Wydział Karny  Zastępca Przewodniczącego Wydziału
19 Drewin Małgorzata

Zakres czynności
II Wydział Karny  
20 Kamiński Jakub

Zakres czynności
II Wydział Karny  
21 Koska-Janusz Justyna

Zakres czynności
II Wydział Karny  
22 Kowal Marcin II Wydział Karny Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
23 Kuzaj Anna

Zakres czynności
II Wydział Karny Kierownik Sekcji Postępowania Przygotowawczego
24 Modzelewska Agnieszka

Zakres czynności
II Wydział Karny Przewodnicząca Wydziału
25 Pruszyński Adam

Zakres czynności
II Wydział Karny  
26 Ptasiewicz Krzysztof
Zakres czynności
II Wydział Karny  
27 Szymborska Marta II Wydział Karny Długotrwała nieobecność
28 Tertil Joanna II Wydział Karny Długotrwała nieobecność
29 Klonowska Małgorzata

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich

30 Oknińska-Rutkowska Marzena III Wydział Rodzinny i Nieletnich Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawi
31 Staśkiewicz Anna

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich  Przewodniczący Wydziału
32 Bazyluk Agnieszka

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
33 Biliński Łukasz

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
34 Dziekańska Magdalena

Zakres czynności
V Wydział Karny  
35 Grzejszczak Adam

Zakres czynności
V Wydział Karny  
36 Krysztofiuk Marek

Zakres czynności
V Wydział Karny Przewodniczący Wydziału
37 Mitera Maciej

Zakres czynności
V Wydział Karny Prezes Sądu
38 Rutkowska-Giwojno Katarzyna

Zakres czynności
V Wydział Karny  
39 Tyszkiewicz Anna

Zakres czynności
V Wydział Karny  
40 Zając-Prawica Magdalena

Zakres czynności
V Wydział Karny  
41 Czerwiński Marcin

Zakres czynności 
V Wydział Karny Wiceprezes Sądu
42 Kowalski Michał

Zakres czynności
V Wydział Karny Zastępca Przewodniczącego Wydziału
43 Smyk Aleksandra

Zakres czynności
V Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykroczeniowej
44 Chojnacki Michał VI Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
45 Dutkowska Milena

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
46 Goss Grzegorz

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
47 Grabowska-Niećko Anna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału
48 Jezierska Joanna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
49 Kubiak Monika

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny Zastępca Przewodniczącego Wydziału
50 Lizakowska-Bytof Iwona VI Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
51 Łukasiewicz Szymon

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
52 Mrozek Łukasz

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
53 Onichimowska Agnieszka

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
54 Perkowska Anna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
55 Przanowska-Tomaszek Joanna VI Wydział Cywilny Wiceprezes Sądu/Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
56 Sielczak-Prządka Olga

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
57 Starosta-Stan Monika VI Wydział Cywilny Długotrwała nieobecność
58 Syta-Latała Barbara

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
59 Wiśniewska Karolina VI Wydział Cywilny Długotrwała nieobecność
60 Bulanda Anna

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodnicząca Wydziału
61 Dmitruk Ewa VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
62 Dybowska Agnieszka

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
63 Kaczmarzyk-Gauzin Agnieszka VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
64 Oleksiak Ewa

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zastępca Przewodniczącego Wydziału
65 Rudnicki Radosław VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
66 Rozbicki Piotr

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
67 Szaniawska-Stejblis Katarzyna VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
68 Gołębiewska-Budnik Urszula

Zakres czynności
X Wydział Karny  
69 Grylewicz Łukasz

Zakres czynności
X Wydział Karny

Przewodniczący Wydziału

70 Kur Maciej X Wydział Karny delegowany do Sądu Najwyższego
71 Kwiatkowska Anna

Zakres czynności
X Wydział Karny  
72 Macuga Paweł

Zakres czynności
X Wydział Karny  
73 Maksymowicz Piotr X Wydział Karny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
74 Maszkiewicz Natalia

Zakres czynności
X Wydział Karny  
75 Trębicki Tomasz

Zakres czynności
X Wydział Karny Członek Kolegium Sądu Okręgowego w Warszawie,
Zastępca Przewodniczącego Wydziału
76 Pilśnik Marta

Zakres czynności
X Wydział Karny  
77 Piwkowski Jan

Zakres czynności
X Wydział Karny  
78 Ermich Piotr

Zakres czynności
X Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij