W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Kontakt
Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 40 10
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel 22 440-50-00

III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

Wersja strony w formacie XML

Sekretariat:

Starszy sekretarz sądowy Anna Jasińska

nr pokoju 10

Tel./fax:  22 70 37 912

 

Kierownik Zespołu Kuratorskiego:

Ewa Szymczyk-Kośmider

nr. pokoju: 8/B

Godz. Przyjęć:

Poniedziałek, czwartek:     9:00 - 16:00

wtorek, środa:     9:00 - 13:00

Tel./fax:  22  70 37 909

e-mail: eszymczyk@piaseczno.sr.gov.pl

 

Plan dyżurów kuratorów III ZKSS w okresie od 1 do 31 stycznia 2021 r.

DATA KURATORZY PEŁNIĄCY DYŻUR
04.01.2021 r. poniedziałek ANNA ZDZIARSKA
AGNIESZKA KEMPA
05.01.2021 r. wtorek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
ALEKSANDRA WILIŃSKA
06.01.2021 r. środa DZIEŃ WOLNY OD PRACY
07.01.2021 r. czwartek WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
ANNA DUCH
08.01.2021 r. piątek ANNA ZDZIARSKA
IZABELA WACHNA
   
11.01.2021 r. poniedziałek ANNA DUCH
IZABELA WACHNA
12.01.2021 r. wtorek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
13.01.2021 r. środa PIOTR STACEWICZ
AGNIESZKA KEMPA
14.01.2021 r. czwartek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
ANNA ZDZIARSKA
15.01.2021 r. piątek ALEKSANDRA WILIŃSKA
WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
   
18.01.2021 r. poniedziałek AGNIESZKA KEMPA
PIOTR STACEWICZ
19.01.2021 r. wtorek ALEKSANDRA WILIŃSKA
IZABELA WACHNA
20.01.2021 r. środa IZABELA WACHNA
AGNIESZKA KEMPA
21.01.2021 r. czwartek WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
ANNA ZDZIARSKA
22.01.2021 r. piątek PIOTR STACEWICZ
ANNA DUCH
   
25.01.2021 r. poniedziałek ANNA ZDZIARSKA
ANNA DUCH
26.01.2021 r. wtorek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
IZABELA WACHNA
27.01.2021 r. środa PIOTR STACEWICZ
AGNIESZKA KEMPA
28.01.2021 r. czwartek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
29.01.2021 r. piątek PIOTR STACEWICZ
ANNA DUCH



Plan dyżurów kuratorów III ZKSS w okresie od 1 do 31 grudnia 2020 r.


Data

Kurator

Kurator




01.12.2020 r. wtorek

Agnieszka Kempa

Izabela Wachna

02.12.2020 r. środa

 Ewa Szymczyk-Kosmider

Anna Duch

03.12.2020 r .czwartek

Aleksandra Wilińska

Weronika Gozdowiak-Senenko

04.12.2020 r. piątek

Piotr Stacewicz

Anna Zdziarska




07.12.2020 r. poniedziałek

Anna Duch

Anna Zdziarska

08.12.2020 r. wtorek

Ewa Szymczyk-Kosmider

Piotr Stacewicz

09.12.2020 r. środa

Izabela Wachna

Agnieszka Kempa

10.12.2020 r .czwartek

Anna Duch

Weronika Gozdowiak-Senenko

11.12.2020 r. piątek

Aleksandra Wilińska

Piotr Stacewicz




14.12.2020 r. poniedziałek

Anna Duch

Anna Zdziarska

15.12.2020 r. wtorek

Ewa Szymczyk-Kośmider

Aleksandra Wilińska

16.12.2020 r. środa

Agnieszka Kempa

Izabela Wachna

17.12.2020 r .czwartek

Ewa Szymczyk-Kośmider

Weronika Gozdowiak-Senenko

18.12.2020 r. piątek

Piotr Stacewicz

Anna Zdziarska




21.12.2020 r. poniedziałek

Anna Zdziarska

Aleksandra Wilińska

22.12.2020 r. wtorek

Ewa Szymczyk-Kośmider

Izabela Wachna

23.12.2020 r. środa

Agnieszka Kempa

Piotr Stacewicz




28.12.2020r.poniedziałek

Weronika Gozdowiak-Senenko

Anna Duch

29.12.2020 r .wtorek

Agnieszka Kempa

Weronika Gozdowiak-Senenko

30.12.2020 r. środa

Aleksandra Wilińska

Izabela Wachna

31.12.2020 r. czwartek

Anna Zdziarska

Weronika Gozdowiak-Senenko



Plan dyżurów kuratorów III ZKSS w okresie od 1 do 30 listopada 2020 r.

DATA  KURATORZY PEŁNIĄCY DYŻUR 
02.11.2020 r. poniedziałek ANNA DUCH
ALEKSANDRA WILIŃSKA
03.11.2020 r. wtorek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
AGNIESZKA KEMPA
04.11.2020 r. środa IZABELA WACHNA
ANNA DUCH 
05.11.2020 r. czwartek WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
ALEKSANDRA WILIŃSKA
06.11.2020 r. piątek PIOTR STACEWICZ
ANNA ZDZIARSKA
   
09.11.2020 r. poniedziałek AGNIESZKA KEMPA
PIOTR STACEWICZ
10.11.2020 r. wtorek ALEKSANDRA WILIŃSKA
IZABELA WACHNA
11.11.2020 r. środa DZIEŃ WOLNY OD PRACY
12.11.2020 r. czwartek WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
ANNA DUCH
13.11.2020 r. piątek PIOTR STACEWICZ
ANNA ZDZIARSKA
   
16.11.2020 r. poniedziałek AGNIESZKA KEMPA
ALEKSANDRA WILIŃSKA
17.11.2020 r. wtorek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
IZABELA WACHNA
18.11.2020 r. środa ANNA DUCH
EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
19.11.2020 r. czwartek WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
ANNA ZDZIARSKA
20.11.2020 r. piątek PIOTR STACEWICZ
IZABELA WACHNA
   
23.11.2020 r. poniedziałek AGNIESZKA KEMPA
ANNA ZDZIARSKA
24.11.2020 r. wtorek EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
25.11.2020 r. środa ANNA DUCH
ALEKSANDRA WILIŃSKA
26.11.2020 r. czwartek WERONIKA GOZDOWIAK-SENENKO
EWA SZYMCZYK-KOŚMIDER
27.11.2020 r. piątek PIOTR STACEWICZ
IZABELA WACHNA
   
30.11.2020 r. poniedziałek AGNIESZKA KEMPA
ANNA ZDZIARSKA



Plan dyżurów kuratorów III ZKSS w okresie od 1 do 31 października 2020 r.

01.10.2020 r. czwartek

Ewa Szymczyk-Kośmider / Weronika Gozdowiak-Senenko

02.10.2020 r. piątek

Anna Zdziarska / Izabela Wachna





05.10.2020 r. poniedziałek

Ewa Szymczyk-Kośmider / Agnieszka Kempa

06.10.2020 r. wtorek

Piotr Stacewicz / Izabela Wachna

07.10.2020 r. środa

Anna Duch / Ewa Szymczyk-Kośmider

08.10.2020 r. czwartek

Weronika Gozdowiak-Senenko / Aleksandra Wilińska

09.10.2020 r. piątek

Anna Zdziarska / Piotr Stacewicz





12.10.2020 r. poniedziałek

Anna Zdziarska /Anna Duch

13.10.2020 r. wtorek

Ewa Szymczyk-Kośmider / Aleksandra Wilińska

14.10.2020 r. środa

Agnieszka Kempa / Izabela Wachna

15.10.2020 r. czwartek

Weronika Gozdowiak-Senenko / Anna Zdziarska

16.10.2020 r. piątek

Piotr Stacewicz / Aleksandra Wilińska





19.10.2020 r. poniedziałek

Anna Zdziarska / Anna Duch

20.10.2020 r. wtorek

Ewa Szymczyk-Kośmider / Aleksandra Wilińska

21.10.2020 r. środa

Agnieszka Kempa / Izabela Wachna

22.10.2020 r. czwartek

Weronika Gozdowiak-Senenko / Anna Duch

23.10.2020 r. piątek

Piotr Stacewicz / Aleksandra Wilińska





26.10.2020 r. poniedziałek

Weronika Gozdowiak-Senenko / Anna Zdziarska

27.10.2020 r. wtorek

Ewa Szymczyk-Kośmider / Agnieszka Kempa

28.10.2020 r. środa

Izabela Wachna / Anna Duch

29.10.2020 r. czwartek

Weronika Gozdowiak-Senenko / Agnieszka Kempa

30.10.2020 r. piątek

Piotr Stacewicz / Aleksandra Wilińska




 

Kuratorzy Zawodowi:             

Anna Duch                        

Dni i godziny dyżurów: poniedziałek, środa: godz. 9.00-16.00       

Pokój: 7     

Telefon: 22 70 37 829      

E-mail: aduch@piaseczno.sr.gov.pl


Agnieszka Kempa                     

Dni i godziny dyżurów: poniedziałek, środa, godz. 9.00-16.00          

Pokój: 7     

Telefon: 22 70 37 829      

E-mail: akempa@piaseczno.sr.gov.pl 


    Aleksandra Wilińska

 

Dni i godziny dyżurów: wtorek, piątek, godz. 9.00-16.00 

Pokój: 10

Telefon: 22 70 37 912

E-mail: awilinska@piaseczno.sr.gov.pl


Weronika Gozdowiak-Senenko 

Dni i godziny dyżurów: wtorek i piątek, godz. 9.00-16.00

Pokój: 114

Telefon: 22 70 37 914

E-mail: wgozdowiak@piaseczno.sr.gov.pl


Piotr Stacewicz 

Dni i godziny dyżurów: środa, piątek, godz. 9.00-16.00 

Pokój: 113

Telefon: 22 70 37 855

E-mail: pstacewicz@piaseczno.sr.gov.pl


Anna Zdziarska 

Dni i godziny dyżurów: poniedziałek, czwartek, godz. 9.00-16.00 

Pokój: 10

Telefon: 22 70 37 912

E-mail: azdziarska@piaseczno.sr.gov.pl


Iwona Willa

         Dni i godziny dyżurów: środa, piątek, godz. 8.30-15.30 

         Pokój: 114

         Telefon: 22 70 37 914

E-mail: iwilla@piaseczno.sr.gov.pl



Izabela Wachna 

        Dni i godziny dyżurów: czwartek godz. 9.00-16.00 

        Pokój: 113

        Telefon: 22 70 37 855

        E-mail: iwachna@piaseczno.sr.gov.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane