W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Kontakt
Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 40 10
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel 22 440-50-00

Sędziowie

XML

Treść

LISTA SĘDZIÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-ŻOLIBORZA W WARSZAWIE

 

Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Wydziały Funkcja  
1 Bassa Dorota I Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
2 Berezowska Agnieszka IV Wydział Karny    
3 Bonkowska Anna II Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
4 Chmielarczyk-Chojnowska Maria I Wydział Cywilny    
5 Chocholak Adam III Wydział Karny    
6 Chodarcewicz Piotr II Wydział Cywilny    
7 Chojnacka-Chechłacz Agnieszka V Wydział Wykonywania Orzeczeń Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
8 Czapnik Marcin II Wydział Cywilny    
9 De Lucas-Zgryza Izabela I Wydział Cywilny    
10 Dutkiewicz Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
11 Drążek Łukasz IV Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
12 Eliszewski Wojciech V Wydział Wykonywania Orzeczeń Przewodniczący Wydziału  
13 Frąckiewicz Marcin I Wydział Cywilny    
14 Gębala Izabela II Wydział Cywilny  Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
15 Habib Dorota V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
16 Jadczak Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
17 Jaros Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich   Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
18 Jarząb Joanna VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
19 Kielak-Komorowska Renata IV Wydział Karny    
20 Kosowski Marcin III Wydział Karny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
21 Koszyka Justyna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
22 Krasowska Agnieszka I Wydział Cywilny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
23 Krzywda Monika IV Wydział Karny Przewodniczący Wydziału  
24 Krulikowska Wioleta III Wydział Karny    
25 Kurkiewicz Michał IV Wydział Karny    
26 Lewandowska Anita II Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
27 Lewandowska Anna III Wydział Karny    
28 Loryś-Kosylo Dorota III Wydział Karny    
29 Łasecka-Korkuć Olga I Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
30 Majdalani Tamara II Wydział Cywilny    
31 Markowicz Krzysztof VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
32 Misztal Justyna II Wydział Cywilny    
33 Napiórkowski Dominik II Wydział Cywilny    
34 Niemyjska-Wakieć Anita VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
35 Nowak Piotr III Wydział Karny    
36 Oliwa Joanna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
37 Przesmycka Anna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych   Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
38 Pytel Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
39 Sidor-Leszczyńska Agnieszka I Wydział Cywilny Wiceprezes  
40 Soczyńska-Baran Ewa III Wydział Karny    
41 Stachniak - Rogalska Agnieszka IV Wydział Karny Prezes  
42 Strączyńska Iwona III Wydział Karny   Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
43 Szostek Beata VI Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący Wydziału  
44 Szawrońska Eliszewska Aldona I Wydział Cywilny    
45 Szulkowska Monika IV Wydział Karny  Wiceprezes  
46 Taraszkiewicz-Sołtys Magdalena V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
47 Wasilewska-Mikusek Joanna III Wydział Karny    
48 Waszkiewicz Rafał VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
49 Wiśniewska Gabriela II Wydział Cywilny    
50 Wlekły-Pietrzak Agnieszka II Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
51 Zamęcka-Banasik Aleksandra VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący Wydziału  
52 Żaczkiewicz Dorota VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane