W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Kontakt
Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 40 10
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel 22 440-50-00

Sędziowie

Wersja strony w formacie XML

LISTA SĘDZIÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-ŻOLIBORZA W WARSZAWIE

 

Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Wydziały Funkcja  
1 Berezowska Agnieszka IV Wydział Karny    
2 Bonkowska Anna II Wydział Cywilny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
3 Chmielarczyk-Chojnowska Maria I Wydział Cywilny    
4 Chocholak Adam III Wydział Karny    
5 Chojnacka-Chechłacz Agnieszka V Wydział Wykonywania Orzeczeń Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
6 Czapnik Marcin II Wydział Cywilny    
7 De Lucas-Zgryza Izabela I Wydział Cywilny    
8 Dutkiewicz Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
9 Drążek Łukasz IV Wydział Karny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
10 Eliszewski Wojciech V Wydział Wykonywania Orzeczeń Przewodniczący Wydziału  
11 Frąckiewicz Marcin I Wydział Cywilny    
12 Gębala Izabela II Wydział Cywilny  Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
13 Habib Dorota V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
14 Jadczak Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
15 Jaros Paweł VI Wydział Rodzinny i Nieletnich   Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
16 Jarząb Joanna VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
17 Kielak-Komorowska Renata IV Wydział Karny    
18 Kosowski Marcin III Wydział Karny   Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
19 Koszyka Justyna VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
20 Krasowska Agnieszka I Wydział Cywilny Z-ca Przewodniczącego Wydziału  
21 Krzywda Monika IV Wydział Karny Przewodniczący Wydziału  
22 Krulikowska Wioleta III Wydział Karny    
23 Kurkiewicz Michał IV Wydział Karny    
24 Lewandowska Anita II Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
25 Lewandowska Anna I Wydział Cywilny    
26 Loryś-Kosylo Dorota III Wydział Karny    
27 Łasecka-Korkuć Olga I Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału  
28 Majdalani Tamara II Wydział Cywilny    
29 Markowicz Krzysztof VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
30 Misztal Justyna II Wydział Cywilny    
31 Napiórkowski Dominik II Wydział Cywilny    
32 Niemyjska-Wakieć Anita VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
33 Patyra-Ważny Ewa III Wydział Karny Przewodniczący Wydziału
 
34 Pytel Magdalena VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych    
35 Rogodziński Artur VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    
36 Soczyńska-Baran Ewa III Wydział Karny    Kierownik SPP
37 Szostek Beata VI Wydział Rodzinny i Nieletnich Przewodniczący Wydziału  
38 Szawrońska Eliszewska Aldona I Wydział Cywilny    
39 Szulkowska Monika IV Wydział Karny  Wiceprezes  
40 Taraszkiewicz-Sołtys Magdalena V Wydział Wykonywania Orzeczeń    
41 Wasilewska-Mikusek Joanna III Wydział Karny    
42 Wiśniewska Gabriela II Wydział Cywilny    
43 Zamęcka-Banasik Aleksandra VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodniczący Wydziału  
44 Żaczkiewicz Dorota VI Wydział Rodzinny i Nieletnich    

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane