Wyszukiwarka rozpraw
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XIV U 1644/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Anna Rzepkowska-Żuk |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1114 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 7758/18 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Michał Jakubowski |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 302/24 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grażyna Puchalska |
Ławnicy | SSO Urszula Myśliwska, SSO Monika Jankowska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0218 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 2190/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSR del. Marzena Oknińska-Rutkowska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0102 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1127/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Beata Szostek |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 2627/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Lipiński |
Wydział | XXVIII Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 001 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XXVIII C 6960/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Piotr Grenda |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV Ns 84/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI P 59/22 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Rafał Młyński |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 2626/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Lipiński |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1114 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 7800/18 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Michał Jakubowski |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 299/24 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Grażyna Puchalska |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0217 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1358/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Kutyna |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 1225/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Korzeń |
Wydział | VII Wydział Cywilny Rodzinny i Rejestrowy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0221 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VII C 577/24 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Joanna Korzeń |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 170/22 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Lipiński |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 131 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV Ns 113/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk |
Wydział | XXIV Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | 129 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | XXIV C 1946/20 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Paweł Pyzio |
Wydział | XXII Wydział Własności Intelektualnej |
---|---|
Miejsce rozprawy | 35 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XXII GW 364/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Sylwia Wit vel Wilk |
Wydział | XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów |
---|---|
Miejsce rozprawy | 161 ul. Czerniakowska 100 |
Sygnatura | XVII AmE 174/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Bogdan Gierzyński |
Wydział | XIII Sekc. ds odwoł od decyz. XIII W.U.S. |
---|---|
Miejsce rozprawy | 1114 Przyokopowa 33 |
Sygnatura | XIII U 7751/18 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Michał Jakubowski |
Wydział | X Wydział Karny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 350 al. "Solidarności" 127 |
Sygnatura | X Ka 154/24 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Przemysław Dziwański |
Wydział | VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy |
---|---|
Miejsce rozprawy | 0101 ul. Płocka 5a |
Sygnatura | VI C 289/23 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Elwira Gocławska |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | VIII ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 2624/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Andrzej Lipiński |
Wydział | XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
---|---|
Miejsce rozprawy | XX ul. Płocka 9 |
Sygnatura | XXI U 50/21 |
Data | 20 .05 .2024 |
Przewodniczący | SSO Rafał Młyński |