E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A125 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1866/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:25 |
Przewodniczący | SSR Arkadiusz Radecki |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | IV 1 |
Sygnatura | I Ns 604/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:22 |
Przewodniczący | SSR Marcin Borcuch |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 4436/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:20 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 105 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V W 787/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:20 |
Przewodniczący | SSR Urszula Andrejuk-Kielak |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | sala 514 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II Co 543/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:15 |
Przewodniczący | ASR Magdalena Gryboś-Sikora |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 3339/18 |
Data | 10 .03 .2021 11:10 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
Miejsce rozprawy | VIII 1 |
Sygnatura | III Nsm 423/18 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Ewa Meks |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | II Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | III 1 |
Sygnatura | II K 1477/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Albert Parzyszek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVIII WYDZIAŁ DS. UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH |
Miejsce rozprawy | sala A14 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVIII GRp 8/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Kamila Wasilewska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GC 586/16 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chudek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A116 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 3542/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Anna Głąbikowska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A118 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 1256/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Kossowska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A17 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 233/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Joanna Sobiechart |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A117 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 2047/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Joanna Chała-Małkowska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | 513 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 773/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Liwia Bednarska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | 513 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 425/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Jakub Gontarek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 102 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 2115/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Maciej Jabłoński |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 230 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 2086/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Sylwia Słowiok-Janus |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 122 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 1514/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Anna Ziembińska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 3392/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | ASR Joanna Wądołowska-Graczyk |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
Miejsce rozprawy | sala A107 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2803/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Radosław Bartoszewski |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | sala 514 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | II Co 809/20 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | ASR Magdalena Gryboś-Sikora |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | sala 126 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | I C 597/19 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Paweł Szymański |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | sala 126 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | I C 5071/18 |
Data | 10 .03 .2021 11:00 |
Przewodniczący | SSR Aleksander Domański |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A17 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GC 142/20 |
Data | 10 .03 .2021 10:55 |
Przewodniczący | SSR Joanna Sobiechart |