E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VI Wydział Rodzinny i Nieletnich |
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VI Nsm 2439/19 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | SSR Żaneta Seliga - Kaczmarek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 105 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V W 2633/20 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | SSR Klaudia Miłek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 117 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 3144/19 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Tyszkiewicz |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | 117/102 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | V K 1516/20 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | SSR Małgorzata Marszałek |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
Miejsce rozprawy | sala A110 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 2589/20 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | SSR Aleksandra Zielińska-Ośko |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
Miejsce rozprawy | sala A123 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1761/20 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | ASR Maja Królikowska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | sala 126 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | I C 2641/20 |
Data | 20 .04 .2021 09:00 |
Przewodniczący | ASR Andrzej Osowiecki |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GCo 183/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:55 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A109 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | VIII GCo 13/21 |
Data | 20 .04 .2021 08:55 |
Przewodniczący | SSR Monika Gajdzińska-Sudomir |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | 603 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 213/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:50 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Dawid-Birska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | 625 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI Ns 133/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:50 |
Przewodniczący | SSR Urszula Żółtak |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | 207B ul. Płocka 9/11B |
Sygnatura | II Ns 737/19 |
Data | 20 .04 .2021 08:50 |
Przewodniczący | SSR Agnieszka Kamińska-Urbańska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A19 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GCo 79/21 |
Data | 20 .04 .2021 08:50 |
Przewodniczący | SSR Anna Birska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 4419/17 |
Data | 20 .04 .2021 08:50 |
Przewodniczący | SSR Justyna Stalewska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | IX Wydział Gospodarczy |
Miejsce rozprawy | sala A115 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | IX GC 1096/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:50 |
Przewodniczący | SSR Justyna Stalewska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | XII 1 |
Sygnatura | I C 911/18 |
Data | 20 .04 .2021 08:49 |
Przewodniczący | SSR Anna Czarnocka |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A26 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVII GCo 91/21 |
Data | 20 .04 .2021 08:45 |
Przewodniczący | SSR Beata Taradajczyk |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | 603 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI Co 3834/19 |
Data | 20 .04 .2021 08:40 |
Przewodniczący | SSR Katarzyna Dawid-Birska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY |
Miejsce rozprawy | sala A113 Czerniakowska 100A |
Sygnatura | XVI GC 3404/19 |
Data | 20 .04 .2021 08:40 |
Przewodniczący | SSR Dorota Zych |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | V ul.Kraszewskiego 22 |
Sygnatura | I Ns 865/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:34 |
Przewodniczący | SSR Paulina Bezkosty |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | II Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | II Kp 101/21 |
Data | 20 .04 .2021 08:30 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | II Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | XI 1 |
Sygnatura | II K 1699/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:30 |
Przewodniczący | SSR Mariusz Greszta |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | XVI Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | 625 ul. Ogrodowa 51A |
Sygnatura | XVI C 315/19 |
Data | 20 .04 .2021 08:30 |
Przewodniczący | SSR Urszula Żółtak |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 198/17 |
Data | 20 .04 .2021 08:30 |
Przewodniczący | SSR Małgorzata Nożykowska |
Instytucja | |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | 229 Marszałkowska 82 |
Sygnatura | VII P 1512/20 |
Data | 20 .04 .2021 08:30 |
Przewodniczący | SSR Paweł Finkowski |