Imię i nazwisko

Adres

Kontakt

Godziny przyjęć

       

Magdalena Węgierska

ul. Bałtycka 33
 
05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

www.grodzisk.mazowiecki.komornik.pl

tel. (22) 755 -51-16

e -mail: 

grodzisk.mazowiecki@komornik.pl

poniedziałek

12:00-17:00


piątek

9:00-15:00

Marek Bodecki

ul. Garbarska 17/1

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

www.bodecki.com

tel. (22) 728-22-83;

              728-22-59;

              724-11-89;

              724-12-73.

fax (22) 46-80-800

e -mail:

 marek.bodecki@hotmail.com

komornik@bodecki.com

 

poniedziałek
10:30-17:30

 

Robert Rokoszewski

ul. 11 Listopada 38

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

www.komornik-grodzisk.pl

tel./fax

(22) 465 -17 -14

e - mail:

rokoszewski@komornik.pl

poniedziałek

14:00-17:00

 

piątek

09:00-12:00

Krystyna Zielińska
Sad Rejonowy w Grodzisku Maz. informuje, że zaistniały przesłanki odmowy przyjmowania przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim Krystynę Zielińską spraw z wyboru wierzyciela (art. 10 ust. 4 pkt 1 Ustawy o komornikach Sądowych)

ul. Sienkiewicza 52 lok 7

05-825 Grodzisk Mazowiecki

www.komornik-zielinska.com.pl

tel./fax (22) 729-02 -80

e - mail: 

grodzisk.zielinska@komornik.pl

 

czwartek

10:00 - 17:00

Dzień 21.06.2019 został wyznaczony jako wolny od pracy z obowiązkiem odpracowania 29.06.2019


Rafał
Bogucki


ul. Rynek 18

05 - 870 Błonie

tel. (22) 243-42 -63

fax (22) 725-18-09

e - mail:
grodzisk.mazowiecki.bogucki

@komornik.pl

 

poniedziałki

14:00-18:00

czwartki

09:30-13:30

 

Jakub

Stec

ul. Składowa 6 lok. 6

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. (22) 728-19-66,

e-mail:

jakub.stec@komornik.pl

 

poniedziałki

9:00-12:00
i 15.00-18.00

Katarzyna Kostecka

ul. 11-go Listopada 1

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. (22) 185-50-52

fax (22) 185-50-42

e-mail:

grodzisk.mazowiecki.kostecka

@komornik.p
l

 poniedziałki

10:00-18:00


 

Ewelina

Lal

ul. Bartniaka 12A/2

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 690-357-396

e-mail:

ewelina.lal@komornik.pl

czwartki

9.30-18.00

Izabella

Osial

ul. Bałtycka 33

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 tel. 517-598-538

e-mail:

izabella.osial@komornik.pl

 poniedziałki 12.00-17.00

środy 9.00-15.00

 

Beata Dudek-Promowicz

 

 

ul. 11 Listopada 17/5

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 22 213-92-29
fax 22 213-93-26
e-mail: beata.dudek-promowicz@komornik.pl
 środy 12.00-17.00