Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista Sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Komórka organizacyjna Uwagi
1 Błasiak Paweł I Wydział Cywilny  
2 Dalba-Sobczyńska Joanna I Wydział Cywilny  
3 Iłowska-Napiórkowska Beata I Wydział Cywilny  
4 Jabłońska Renata I Wydział Cywilny  
5 Jakubowski Michał I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
6 Kozłowska Aneta I Wydział Cywilny
Zastępca Przewodniczącego Wydziału

7

Kucharska Anna

I Wydział Cywilny  
8 Łączewski Wojciech I Wydział Cywilny  
9 Mitkiewicz Adam I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
10 Ogińska-Łągiewka Anna I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
11 Radzyńska-Głowacka Joanna I Wydział Cywilny  
12 Różalska-Danilczuk Aleksandra I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
13 Smulewicz Małgorzata I Wydział Cywilny  
14 Tukaj Radosław I Wydział Cywilny  delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
15 Walczyk Dorota I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
16 Wójcik Barbara I Wydział Cywilny Przewodnicząca I Wydziału Cywilnego
16 Zalewska Anna I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
17 Dałkowska Justyna II Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej
18 Drewin Małgorzata II Wydział Karny  
19 Kamiński Jakub II Wydział Karny  
20 Koska-Janusz Justyna II Wydział Karny  
21 Kowal Marcin II Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
22 Kuzaj Anna II Wydział Karny Kierownik Sekcji Postępowania Przygotowawczego
23 Modzelewska Agnieszka II Wydział Karny Przewodnicząca II Wydziału Karnego
24 Pruszyński Adam II Wydział Karny  
25 Ptasiewicz Krzysztof II Wydział Karny delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
26 Szymborska Marta II Wydział Karny  
27 Tertil Joanna II Wydział Karny  
28 Klonowska Małgorzata III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Przewodniczący Wydziału
29 Oknińska-Rutkowska Marzena III Wydział Rodzinny i Nieletnich Zastępca Przewodniczącego III Wydziału RiN tut. sądu
30 Staśkiewicz Anna III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
31 Bazyluk Agnieszka III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
32 Dziekańska Magdalena V Wydział Karny  
33 Ermich Piotr V Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej
34 Grzejszczak Adam V Wydział Karny  
35 Krysztofiuk Marek V Wydział Karny Przewodniczący Wydziału
36 Mitera Maciej V Wydział Karny  Prezes Sądu
37 Rutkowska-Giwojno Katarzyna V Wydział Karny  
38 Tyszkiewicz Anna V Wydział Karny  
39 Zając-Prawica Magdalena V Wydział Karny  
40 Chojnacki Michał VI Wydział Cywilny delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
41 Dutkowska Milena VI Wydział Cywilny  
42 Goss Grzegorz VI Wydział Cywilny  
43 Grabowska-Niećko Anna VI Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału
44 Jezierska Joanna VI Wydział Cywilny  
45 Kubiak Monika VI Wydział Cywilny Zastępca Przewodniczącego Wydziału
46 Lizakowska-Bytof Iwona VI Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
47 Łukasiewicz Szymon VI Wydział Cywilny  
48 Makowska Monika VI Wydział Cywilny  
49 Mrozek Łukasz VI Wydział Cywilny  
50 Onichimowska Agnieszka VI Wydział Cywilny  
51 Perkowska Anna VI Wydział Cywilny  
52 Przanowska-Tomaszek Joanna VI Wydział Cywilny  Wiceprezes Sądu
53 Sielczak-Prządka Olga VI Wydział Cywilny  
54 Starosta-Stan Monika VI Wydział Cywilny  
55 Syta-Latała Barbara VI Wydział Cywilny  
56 Wiśniewska-Okoń Karolina VI Wydział Cywilny  
57 Bulanda Anna VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodnicząca VIII Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
58 Dmitruk Ewa VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
59 Dybowska Agnieszka VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
60 Kaczmarzyk-Gauzin Agnieszka VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
61 Oleksiak Ewa VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zastępca Przewodniczącego VIII Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
62 Rudnicki Radosław VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
63 Rozbicki Piotr VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
64 Szaniawska-Stejblis Katarzyna VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
65 Gołębiewska-Budnik Urszula X Wydział Karny  
66 Grylewicz Łukasz X Wydział Karny

Przewodniczący Wydziału

67 Kur Maciej X Wydział Karny  
68 Kwiatkowska Anna X Wydział Karny  
69 Macuga Paweł X Wydział Karny  
70 Maksymowicz Piotr X Wydział Karny delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
71 Maszkiewicz Natalia X Wydział Karny  
72 Trębicki Tomasz X Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej, członek Kolegium Sądu Okręgowego w Warszawie
73 Pilśnik Marta X Wydział Karny  
74 Biliński Łukasz XI Wydział Karny  
75 Czerwiński Marcin  XI Wydział Karny Wiceprezes Sądu
76 Jankowska Grażyna XI Wydział Karny  
77 Kowalski Michał XI Wydział Karny Zastępca Przewodniczącego XI Wydziału Karnego tut. sądu
78 Piwkowski Jan XI Wydział Karny  
79 Smyk Aleksandra XI Wydział Karny Przewodniczący Wydziału

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij