Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista Sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


Lp. Sędzia Sądu Rejonowego Komórka organizacyjna Uwagi
1 Błasiak Paweł

Zakres czynności
I Wydział Cywilny Przewodniczący I Wydziału Cywilnego
2 Dalba-Sobczyńska Joanna

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
3 Iłowska-Napiórkowska Beata

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
4 Jabłońska Renata

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
5 Jakubowski Michał I Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
6 Kozłowska Aneta

Zakres czynności
I Wydział Cywilny
Zastępca Przewodniczącego Wydziału

7

Kucharska Anna

Zakres czynności

I Wydział Cywilny  
8 Łączewski Wojciech

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
9 Mitkiewicz Adam I Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
10 Ogińska-Łągiewka Anna I Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
11 Radzyńska-Głowacka Joanna

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
12 Różalska-Danilczuk Aleksandra I Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
13 Smulewicz Małgorzata

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
14 Tukaj Radosław I Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
15 Walczyk Dorota I Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
16 Wójcik Barbara I Wydział Cywilny długotrwała nieobecność
17 Zalewska Anna I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
18 Makowska Monika

Zakres czynności
I Wydział Cywilny  
19 Dałkowska Justyna

Zakres czynności
II Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej
20 Drewin Małgorzata

Zakres czynności
II Wydział Karny  
21 Kamiński Jakub

Zakres czynności
II Wydział Karny  
22 Koska-Janusz Justyna

Zakres czynności
II Wydział Karny  
23 Kowal Marcin II Wydział Karny Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
24 Kuzaj Anna

Zakres czynności
II Wydział Karny Kierownik Sekcji Postępowania Przygotowawczego
25 Modzelewska Agnieszka

Zakres czynności
II Wydział Karny Przewodnicząca II Wydziału Karnego
26 Pruszyński Adam

Zakres czynności
II Wydział Karny  
27 Ptasiewicz Krzysztof II Wydział Karny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
28 Szymborska Marta II Wydział Karny Długotrwała nieobecność
29 Tertil Joanna II Wydział Karny Długotrwała nieobecność
30 Klonowska Małgorzata

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich

31 Oknińska-Rutkowska Marzena

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich Zastępca Przewodniczącego III Wydziału RiN tut. sądu
32 Staśkiewicz Anna

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich  Przewodniczący Wydziału
33 Bazyluk Agnieszka

Zakres czynności
III Wydział Rodzinny i Nieletnich  
34 Dziekańska Magdalena

Zakres czynności
V Wydział Karny  
35 Ermich Piotr

Zakres czynności
V Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej
36 Grzejszczak Adam

Zakres czynności
V Wydział Karny  
37 Krysztofiuk Marek

Zakres czynności
V Wydział Karny Przewodniczący Wydziału
38 Mitera Maciej

Zakres czynności
V Wydział Karny Prezes Sądu
39 Rutkowska-Giwojno Katarzyna

Zakres czynności
V Wydział Karny  
40 Tyszkiewicz Anna

Zakres czynności
V Wydział Karny  
41 Zając-Prawica Magdalena

Zakres czynności
V Wydział Karny  
42 Chojnacki Michał VI Wydział Cywilny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
43 Dutkowska Milena

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
44 Goss Grzegorz

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
45 Grabowska-Niećko Anna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny Przewodniczący Wydziału
46 Jezierska Joanna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
47 Kubiak Monika

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny Zastępca Przewodniczącego Wydziału
48 Lizakowska-Bytof Iwona VI Wydział Cywilny Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
49 Łukasiewicz Szymon

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
50 Mrozek Łukasz

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
51 Onichimowska Agnieszka

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
52 Perkowska Anna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
53 Przanowska-Tomaszek Joanna

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny Wiceprezes Sądu
54 Sielczak-Prządka Olga

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
55 Starosta-Stan Monika VI Wydział Cywilny Długotrwała nieobecność
56 Syta-Latała Barbara

Zakres czynności
VI Wydział Cywilny  
57 Wiśniewska Karolina VI Wydział Cywilny Długotrwała nieobecność
58 Bulanda Anna

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Przewodnicząca VIII Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
59 Dmitruk Ewa VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
60 Dybowska Agnieszka

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
61 Kaczmarzyk-Gauzin Agnieszka VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
62 Oleksiak Ewa

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Zastępca Przewodniczącego VIII Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
63 Rudnicki Radosław VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
64 Rozbicki Piotr

Zakres czynności
VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych  
65 Szaniawska-Stejblis Katarzyna VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Okręgowego w Warszawie
66 Gołębiewska-Budnik Urszula

Zakres czynności
X Wydział Karny  
67 Grylewicz Łukasz

Zakres czynności
X Wydział Karny

Przewodniczący Wydziału

68 Kur Maciej X Wydział Karny delegowany do Sądu Najwyższego
69 Kwiatkowska Anna

Zakres czynności
X Wydział Karny  
70 Macuga Paweł

Zakres czynności
X Wydział Karny  
71 Maksymowicz Piotr X Wydział Karny Delegowany do Sądu Okręgowego w Warszawie
72 Maszkiewicz Natalia

Zakres czynności
X Wydział Karny  
73 Trębicki Tomasz

Zakres czynności
X Wydział Karny Kierownik Sekcji Wykonawczej, Członek Kolegium Sądu Okręgowego w Warszawie
74 Piwkowski Jan

Zakres czynności
X Wydział Karny  
75 Pilśnik Marta

Zakres czynności
XI Wydział Karny  
76 Biliński Łukasz

Zakres czynności
XI Wydział Karny  
77 Czerwiński Marcin

Zakres czynności 
XI Wydział Karny Wiceprezes Sądu
78 Kowalski Michał

Zakres czynności
XI Wydział Karny Zastępca Przewodniczącego XI Wydziału Karnego tut. sądu
79 Smyk Aleksandra

Zakres czynności
XI Wydział Karny Przewodniczący Wydziału

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij